busco pareja navarra Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

16 klausimų heteroseksualui

Arunas | gegužės 31, 2006

Heteroseksualai įsitikinę, kad jų gyvenimo būdas pats teisingiausias ir sveikiausias. Visa, kas išeina už šio standarto yra nonsensas, ar šventvagystė. Tie, kurie išdrįsta išeiti už apibrėžto priimtino elgesio rato, tampa atstumtaisiais.

Štai anketa heteroseksualui, kurią parengė nekenčiama ir neteisinga seksualinė mažuma. Jei esate heteroseksualus pabandykite sau atsakyti į 16 klausimų. Neatmestina, kad po šios procedūros kai kas jūsų gyvenime gali pasikeisti į geresnę pusę, o tai reikštų, kad jūs ir jus supantis pasaulis taptų geresnis.

1. Kaip manote, kokia jūsų heteroseksualumo priežastis?

2. Kaip ir kada nusprendėte, kad esate heteroseksualus?

3. Ar gali būti, kad jūsų heteroseksualumas yra tik fazė, per kurią praeinate?

4. Gal jūsų heteroseksualumas susijęs su neurozine tos pačios lyties žmonių baime?

5. Jei niekada nemiegojote su tos pačios lyties asmeniu, gal jums reikalingas geras žydrasis meilužis ar meilužė?

6. Kam jūs prisipažinote apie savo heteroseksualius polinkius ir kokia buvo reakcija?

7. Kodėl jūs, heteroseksualai, nuolat bandote įtraukti žmonės į savo orientaciją?

8. Kodėl afišuojate savo heteroseksualumą? Kodėl negalite būti tokie kokie esate ir tylėti apie tai?

9. Ar norėtumėte, kad jūsų vaikai būtų heteroseksualūs, žinodami, su kokiomis problemomis jie susidurs?

10. Dauguma seksualinės prievartos prieš vaikus atvejų ir vaikų įtraukimas į seksualinius ryšius įvykdoma heteroseksualių žmonių. Ar saugu, kad jūsų vaiko mokytojas – heteroseksualas?

11. Nežiūrint į tai, kad santuokos palaikomos visuomenės ir suprantamos kaip geriausias partnerystės modelis, tačiau skyrybų skaičius auga. Kodėl taip mažai stabilių santykių tarp heteroseksualų?

12. Kodėl heteroseksualai taip pabrėžia sekso reikšmę gyvenime?

13. Gyventojų skaičiaus augimas pasiekia kritines ribas. Kaip žmonija išgyventų, jei visi būtų heteroseksualūs?

14. Ar galite pasikliauti heteroseksualiu psichologu? Ar jis neperša jums savo pasaulėžiūros?

15. Kaip galite būti pilnavertis, jei ribojate save besąlyginiu heteroseksualumu ir nevystydami savo natūralaus, sveiko homoseksualumo?

16. Kaip pastebėta, laimingų heteroseksualų nedaug. Sukurtos specialios metodikos, galinčios jums padėti – jei tikrai norite. Ar nenorėtumėte išbandyti terapijos, išvystančios nuolatinį pasibjaurėjimą seksu su kitos lyties asmeniu?

www.gayman.ru

0
0

Komentarai

  • Manau, kad šis straipsnis yra daugiau žalingas, nei naudingas. Esu daugiau, nei įsitikinęs, kad konfrontacijos skatinims, bandymas įrodinėti, kad homoseksualūs santykiai yra geresni, nei heteroskesualūs, uždavinėti kvailus klausimus, kaip pvz. 13, 14. Manau, tokia diskusija yra lygiavertė diskusijai, kuri akių spalva – ruda ar mėlyna – yra geresnė. Visiskai niekur nevedantis kelias, skatinantis dar didesnius nesupratimus ir priešiškumą. Galvoju, kad tik suvokimas, kad ant žemės gali ir turi gyventi ne visi vienodi gyventojai ir tol, kol vieni kitiems nedaro žalos, jie privalo sugyventi ir būti abipusiai tolerantiški. Norima to ar ne, tenka pripažinti, kad žemės populiacijos heteroseksulioji dalis yra ženkliai didesnė, suvokti tai, kad ne visa homoseksualioji dalis save pripažįsta ir tiesiog dalyvauti šiame evoliucijos procese, nebandant keisti pagrindinės evoliucijos varomosios jėgos – natūraliosios atrankos – tai nereiškia, kad didesnė dalis naikina mažesnę. Šiame evoliucijos etape jau vyksta protų kova – todėl leiskime jai vykti civilizuotai, dalyvaukime joje ne kaip stebėtojai ir viskas atsistos į savo vietas. Svarbiausia – neįrodinėti vieni kitiems, kuris yra geresnis ar tobulesnis. Tolerancijos vieni kitiemsB)

Parašykite komentarą