free online dating 50 and over Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Aglijos futbolo klubas pasiruošęs mokėti už kiekvieną naują fanatą-gėjų

Arunas | rugpjūčio 31, 2006

Vienas didžiausių Anglijos futbolo klubų vysto planą, kaip pritraukti daugiau homoseksualių asmenų į savo fanų gretas, praneša Associated Press.
Futbolo klubas Manchester City sumokėjo keturženklę sumą, kad taptų Diversity Champions (angl. „Saviti čempionai“) programos, sukurtos Stonewall gėjų teisių apsauga besirūpinančia grupe, dalyviu.
Dabar klubas vystys specialiąją gėjų pritraukimo strategiją. Ji jungia naująją reklaminę kampaniją, gėjų įdarbinimą į klubo personalą ir gėjams skirtų bilietų rezervavimo sistemą. Taip pat klubas pasirengęs atsikratyti gerbėjų, kurie mačo metu skanduoja homofobinius šūkius. Šias priemones Manchester City vykdė ir anksčiau.
Manchester City – pirmasis profesionalusis futbolo klubas, tapęs Diversity Champions programos dalyviu. Analitikai spėja, kad kiti Premier lygos klubai gali pasekti jo pavyzdžiu, jeigu pastebės akivaizdžią komercinę naudą.
Gėjų teisių apsaugos grupės Stonewall vadovas Benas Summerskillas pareiškė, kad Manchester City padarė visam anglų futbolui „svarbų žingsnį“.

www.gay.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą