Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Anglija. Medikai –gėjai nerimauja dėl homofobijos medicinos srityje

Arunas | liepos 13, 2006

Britanijos Medikų Asociacija persitvarko labai lėtai ir nepajėgi priimti politikos, kuri padėtų pagerinti žmogaus teisių užtikrinimą medicinos srityje.

Tai liečia gydytojus – gėjus ir lesbietes, o taip pat homoseksualius studentus –medikus, kurie, dirbdami sveikatos apsaugos srityje, vis dar susiduria su homofobija.Tokią išvadą priėjo Gydytojų ir Stomatologų – Gėjų ir lesbiečių asociacijos (GLADD) nariai, teigdami, jog kasmetinio medicinos atstovų susitikimo metu, įvykusiu praėjusią savaitę, ši tema visiškai nebuvo paliesta.

Pasak GLADD narių, jie rimtai susirūpinę tuo, kad gydytojų ši tema visiškai nedomina.

 
„ Mes atlikome rimtą darbą su Britanijos Medicinos asociacijos nariais, pareikšdami apie būtinybę nuodugniai peržiūrėti šį klausimą, reikalaudami, kad visuotinė lygybė taptų neatskiriama dalimi darbo medicinos srityje, tačiau rezultatai kiekvienų metų susirinkimuose parodė, kad mums dar teks nemažai padirbėti, kad praneštume apie save“, – sakė GLADD atstovas, daktaras Danas Soundersas (Dan Saunders)

 „Nežiūrint į tai , jog šalyje buvo priimtos juridinės normos, pagal kurias vienybė ir kova su diskriminacija turi apimti visas veiklos sritis, akivaizdu, jog homofobija lieka rimta problema sveikatos apsaugos srityje, tęsė jis. – Kol medicinos profesijos atstovai nesuprato šito, neįtraukė šio klausimo į darbotvarkę, lygių galimybių užtikrinimo progresas yra mažai tikėtinas.

Tai tiesiogiai įtakoja nepakankamą darbo kokybę su pacientais –gėjais, lesbietėmis, biseksualais ir transeksualais“. Apie tai rašo Rainbownetwork.

www.rainbownetwork.com

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą