what are russian women like Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Apkūnumas ar seksas?

Arunas | sausio 6, 2009

Persivalgymas gali būti intymių problemų priežastis.

Tyrimai, paskelbti žurnale „The Journal of Sexual Medicine“, rimtai tvirtina apie neigiamą papildomo svorio poveikį vyriškai jėgai. Tyrimuose dalyvavo 2435 italų, turinčių erekcijos problemų. Vidutinis vyrų amžius – 52.

Tyrimo metu iš pacientų buvo imamas kraujas patikrinti testosterono kiekį, taip pat buvo tikrinamas kraujo spaudimas. Be to, vyrai pildė specialią anketą, atsakydami į keletą klausimų apie savo intymias problemas.

Po tyrimų paaiškėjo, kad erekcinės disfunkcijos lygis tiesiogiai priklauso nuo vyro masės, o tiksliau nuo kūno masės indekso. Vyrai buvo padalinti į tokias grupes: normalaus svorio vyrai (41,5 %), vyrai su nedideliu viršsvoriu (42,4%), nutukę vyrai (12,1%), labai nutukę vyrai (4%).

Pasirodė, kad didžiausias problemas patiria vyrai su didžiausiu kūno masės indeksu – tai ir bus tikroji priežastis. Pasirodė, kad kuo vyras labiau nutukęs, tuo mažiau jo kraujyje testosterono, vadinamojo „vyriško hormono“. Žinoma, testosterono trūkumas susijęs su vyriška jėga.

Be to, paaiškėjo, kad normalaus svorio vyrai kenčia daugiausia dėl psichologinių problemų, tuo tarpu kai nutukę ir labai nutukę vyrai kenčia tik dėl fiziologinių priežasčių. Tyrimų autorius, seksologas Mario Maggie taip pakomentavo rezultatus: „Pasirodė, kad nutukimas tiesiogiai veikia erekciją. Gali būti, kad nors tai paskatins vyrus palaikyti normalų svorį.“

Vertė maru. Dėkojame.

Šaltinis http://jsm.issir.org/

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą