| Registruokis registruokis

Pradžia
Apie mus
Konsultacijos
Klausk psichologės
Prostatito klubas
Diskusijos

Apklausa
Kokius straipsnius skaitote internete?


Videovaizdeliai
Nepasiduok
Tu Dar Gali Rinktis
STOP AIDS
Ji - be rankos, jis - be kojos
Vyrams

Nuo ko priklauso 'dydis"...
Atsiuntė Arunas, 2006-12-27 09:40

Nuo ko priklauso dydis? Nuo rasės, seksualinės orientacijos, kūno sudėjimo, amžiaus ar asmeninių kiekvieno vyro ypatybių? Tiesa sakant, nuo visko. Ričardo Edvardso tyrime dalyvavo 1768 skirtingi vyrai. Padalinęs vyrus į dvi grupes ir tiksliai išmatavęs ilgį bei diametrą tyrimo autorius atsako į klausimus.

Vadovaudamasis Edvardso sitema kiekvienas norintis gali sužinoti savo penio dydį bei save priskirti kokiai nors grupei lygindamas savus duomenis su beveik dviejų tūkstančių vyrų duomenimis.

Vidutinis dydis 16 centimetrų

Kad kartą ir visiems laikams būtų išspręstas vyriško pasididžiavimo dydžio klausimas, seksologas Ričardas Edvardsas apklausė daugiau nei 1700 žmonių (iš jų daugiau nei ketvirtis buvo gėjai ir biseksualai) ir atliko unikalų tyrimą.

Prieš apklausą dalyvių buvo prašoma įvertinti savo penio dydį. Ilgį mažesnį nei 14 cm jie vertino kaip kuklų, 16,8 cm – vidutinį ir didesnį nei 17,8 cm – įspūdingą.

Pagal apibendrintus duomenis daugumos vyrų penio ilgis 16 cm (o kraštutiniai dydžiai 7 ir 26 cm). Tyrimas parodė, kad erekcijos metu organas ilgėja iki 17 metų, vėliau jo dydis kinta nežymiai.

Gėjų ir Afrikos tautų atstovų – ne ilgesni

Pasirodo, vidutiniai gėjų/biseksualų ir heteroseksualų organo dydžiai beveik nesiskiria (16,3 cm gėjų ir 16,0 hetero). Analogiškai buvo palyginti ir skirtingų rasių atstovų ilgiai.

Priešingai nei sako populiarus mitas afrikiečių ir europiečių penių erekcijos metu ilgis nesiskiria. Tačiau lotynų ir azijos (išeivių iš Kinijos, Japonijos, Korėjos, Vietnamo) vyrų penių ilgis buvo mažesnis nei europiečių vyrų.

Erekcijos metu jis padidėja dukart

Gauti duomenys byloja, kad esant erekcijai vidutiniškai organas padidėja 208,5 procentus. 48 procentai dalyvių pažymėjo, kad erekcijos metu jų penis buvo tiesus, 28 proc. sakė, kad jis buvo pakrypęs į kairę ar dešinę, dar 24 proc. pareiškė, kad jų penis buvo užsirietęs.

72 procentai apipjaustytų heteroseksualų buvo patenkinti savo peniu, o tarp apipjaustytų gėjų ir biseksualų tokios pat nuomonės buvo tik 58 procentų.

Dydžio negalima nustatyti pagal išorinį vaizdą

Statistinės priklausomybės tarp sujaudinto penio ilgio ir delnų ar pėdų ilgio nėra. Buvo aptikta silpna priklausomybė tarp penio ilgio ir dalyvių ūgio.

Vyras su didesniu pasididžiavimu per metus turi daugiau sekso partnerių nei mažesnio penio savininkai. Tačiau pagal tyrimo duomenis galima spręsti, kad ši priklausomybė paaiškinama tuo, kad vyrai su didesniu peniu labiau savimi pasitiki.

Koks mano?

Kad palygintumėte savo penio dydį su tyrime dalyvavusių 1768 vyrų autorius sudarė lentelė. Pamatuokite savo penio ilgį ir pažiūrėkite į procentinius dydžius.

Vyrų skaičius procentais, kurių penis erekcijos metu buvo mažesnis nei:

6,7 centimetrų - 0%

12,0 centimetrų - 10%

13,7 centimetrų  - 20%

14,5 centimetrų - 30%

15,0 centimetrų - 40%

16,0 centimetrų - 50%

16,8 centimetrų  - 60%

17,5 centimetrų - 70%

18,5 centimetrų - 80%

20,0 centimetrų - 90%

26,2 centimetrų - 100%

Pavyzdžiui, jei Jūsų sujaudinto penio ilgis – 155 milimetrai, lentelė parodys, kad toks dydis yra tarp 40 ir 50 procentų. Kitaip tariant, mažiausiai 40 procentų vyrų nepasiekia tokio lygio.

Šaltinis: www.bluesystem.ru


Komentarai (2)
Arturas
IP Address Lookup 2007-04-06 09:54

:ohmm, maniau kad tikrai turiu maza:(bet pasirodo kad cia visai normal:D puse ant puses:D:D:D

SarGedas
IP Address Lookup 2006-12-29 12:07

hmmm, idomi aritmetika ir proporcija :) jei merginai patenkint tai uztenka, neilgo apie 10cm (truputi maziau)... kaip vaikinui, nezinau... bet kai per ilgas tai labai pavojinga tiek analinio sekso metu, tiek su mergina (tradiciniu budu)....:D man gerai koks yra :D

Skaityti visus komentarus
Rašyti naują komentarą

Paieška svetainėje

Įvertink:
Patinka 0    Nepatinka 0

Pasidalink:
Dalintis Facebook'e

Žymos / Susiję straipsniai
Varpa Penis Dydis

Šis straipsnis perksaitytas:
19656 kartus

Atsiųsk straipsnį
Atsiųsk pasiūlymą
Informuok apie klaidą

Paremk svetainę
Siųsk SMS su nurodytu tekstu:
Lietuvoje
TXT ATSIMINK numeriu 1337 (1 LTL)
Didžiojoje Britanijoje
FOR ATSIMINK numeriu 60999 (1 GBP)
Airijoje
PTW ATSIMINK numeriu 57802 (2 EUR)
Norvegijoje
TXT ATSIMINK numeriu 2201 (15 NOK)

Partneriai
As psichologija
Lesė
Serveriai.lt