| Registruokis registruokis

Pradžia
Apie mus
Konsultacijos
Klausk psichologės
Prostatito klubas
Diskusijos

Apklausa
Kokius straipsnius skaitote internete?


Videovaizdeliai
Nepasiduok
Tu Dar Gali Rinktis
STOP AIDS
Ji - be rankos, jis - be kojos
Vyrams

Analinis seksas (straipsnis kartojamas)
Atsiuntė Arunas, 2007-01-29 20:30
Kaip ir prostatoje, išangėje ir tiesiojoje žarnoje yra daugybė nervinių galūnių, tad bet koks analinės zonos stimuliavimas teikia malonumą kiekvienam vyrui. Net heteroseksualai su malonumu priima analines glamones ir tai nėra homoseksualumo pasireiškimas.

Prieš analinį seksą, jei jaučiate, kad tiesioji žarna pilna, padarykite klizmą. Nereiktų sekso pradėti nuo analinio. Pasyviam partneriui dėl atsipalaidavimo geriausia truputį susijaudinti, kad kraujas iš analinės zonos susikauptų genitalijose.

Nedidelis alkoholio kiekis gali padėti atpalaiduoti visus raumenis, tarp jų ir sfinkterį – žiedinį raumenį atliekantį sulaikymo ir išleidimo funkciją.

Prieš įvesdami penį pasistenkite atpalaiduoti sfinkterį. Naudojant lubrikantą galima pirštu adaptuoti sfinkterį penio įvedimui. Pirštą kiškite švelniai, ne visą iš karto. Kitas išankstinės stimuliacijos būdas – anilingas .

Žinoma, geriausi vandens pagrindo lubrikantai. Jų nesant panaudokite plaukų žėlė. Muilo, augalinių ar gyvulinių taukų naudoti sutepimui nerekomenduojama. Vandens pagrindo lubrikantai priešingai nei riebalai neardo prezervatyvų.

Primygtinai rekomenduojame naudoti prezervatyvą. Jis sumažins trintį, sperma nepateks į organizmą ir nebus sudirginta tiesioji žarna. Geriausia naudoti analiniam seksui skirtus prezervatyvus – jie patvaresni.

Penį įvesti reiktu palaipsniui, laukiant, kol tiesioji žarna pripras ir atsipalaiduos sfinkteris. Po kelių minučių galima pradėti intensyvias frikcijas. Iki penio įvedimo gali kiek sumažėti erekcija, todėl galima papildoma stimuliacija ranka.

Papildomai atkreipkite dėmesį į kampą, kuriuo įvedamas penis. Tiesioji žarna turi S pavidalo formą, tad optimalus kampas būtų toks, kaip penis tarsi taikosi į užpakaliuką.

Savo anatomine sandara tiesioji žarna turi analogišką gleivinės morfologiją, tad nuomonė, kad analinis seksas yra žalingas nes įvedami pašaliniai objektai, nepagrįsta. Taip pat žarnos storis ir ilgis didesni už vidutinio penio dydį ir analinis seksas nepakenks abiems partneriams, jei jie nieko nedarys per jėgą ir atsižvelgs į vienas kito jaučiamą skausmą.

Seksas – vienas iš tų dalykų, kuriais gali pasirūpinti pats organizmas be proto įsikišimo. Mes siūlome taisykles, kurios padės pradedantiems, o ir sukaupę patirtį čia galės rasti keleta mažų paslapčių. Taisyklės parengtos pagal užsienio šaltinių medžiagą.

1. Geriausias partneris pirmam kartui bus tas, kuris turi panašios patirties. Jei jums nusimato pirmą kartą savyje pajusti vyrą, tai geriausia, kad partnerio penis būtų ilgas ir plonas. Ilgis palengvins penio įvedimą, o mažas diametras sumažins skausmingų pojūčių galimybę. Romantiškas ir neskubantis partneris kurį pažįstate, o dar geriau, kurį mylite, jums bus geriausias.

2. Gausiai naudokite vandens pagrindu pagamintas sutepamąsias priemones. Riebalai ir vazelinas sumažins apsauginę prezervatyvo funkciją. Lubrikantus galite naudoti prezervatyvo išorėje ir viduje. Bet atminkite, kad lubrikantą į prezervatyvą galima įpilti tik galvutės sutepimui. Priešingu atveju prezervatyvas gali lengvai nuslysti nuo penio, o jūs liksite be apsaugos ir tai pajusti būnant partnerio viduje nepavyks.

3. Neskubėkite! Pirmasis įvedimas pats svarbiausias. Pradėkite nuo vieno piršto. Gerai sutepkite išangę lubrikantu. Sulaukite, kol jūsų partnerio užpakaliukas pajėgs priimti du pirštus prieš įkišdami penį. Į gylį penį kiškite palaipsniui, neskubant milimetras po milimetro. Jūsų partneris turi jums pranešti, kada jums reiktų tęsti o kada palaukti skverbiantis gilyn.

 

4. Jei ant penio atsirastų partnerio kraujo, labai nesijaudinkite, greičiausiai tai maža žaizda.

5. Rinkitės patogias pozas ir pozicijas, kurios leis partneriui lengvai nutraukti lytinį aktą, jei pasireikštų per didelės ambicijos.

6. Jei įkištas penis ims kelti skausmą, jūsų natūrali reakcija – bus noras stipriai suspausti įėjimą į žarną. Šitoks veiksmas neteisingas, kadangi įsitemps sfinkteris ir skausmas sustiprės.

Vietoj to atpalaiduokite sėdmenis, pasistenkite išstumti penį iš savęs lyg tuštinantis ir tuo pat metu visu kūnu pasislinkite į priekį lyg nusimaudami nuo penio. Labai greitas penio ištraukimas bus nemalonus, palaukite keleta sekundžių prieš atsiskirdami vienas nuo kito.

7. Kai kurie mėgsta, kad jų penis būtų suspaustas, tad galite sutraukti užpakalio raumenis ir suspausti penį suteikdami partneriui didesnį malonumą. Kitiems maloniau, kai raumenys visiškai neįtempti ir galima lengvai prasiskverbti vis giliau.

Treti patiria malonumą, kai tarsi tuštinatės ir stengiatės išstumti penį laukan. Kad sužinotumėte koks būdas labiausiai patinka jums ir partneriui išbandykite juos visus.

8. Jei jau esate viduje ir viskas gerai, tai atsiduokite savo natūraliam ritmui. Seksas nuostabus kai kūnas ima viršų prieš jus ir ima judėti savo natūraliu greičiu. Nesibaiminkite kai tai nutiks – tiesiog mėglaukitės beprotišku jojimu!

9. Nekalbėkite apie technologiją. Net ir signalus „greičiau“ ar „lėčiau“ tegul siunčia jūsų kūnas. Niekas taip greitai nesugriauna seksualinio pasitenkinimo kaip nervingos instrukcijos.

Veikite, triukšmaukite, bet netarkite rišlių sakinių. Leiskite savo protui patylėti, o kūnui – visiškai užvaldyti jus. Viskas, ką jūs suvokiate, tai emocinis pasitenkinimas, kurio nebūtina papildyti literatūriniu turiniu. Nešvankios kalbos gali visiškai sumažinti norą kuo nors užsiimti, todėl pasistenkite to išvengti bent per pirmą kartą.

10. Rekomenduojama, kad pirmasis orgazmą patirtų aktyvus partneris. Jei pirmas baigs pasyvus partneris, tai tolesnės frikcijos jam gali būti skausmingos, nes po nuleidimo užpakalis gali savaime susitraukti. Kai aktyvus partneris baigia, jam nereikia ištraukti penio iš užpakalio, o dera papildomai stimuliuoti pasyvaus partnerio penį ranka, kol jis pasieks orgazmą.

Pabaigai norėtume pastebėti, kad siekis pajusti savyje vis didesnį ir didesnį penį - ne tokia jau puiki mintis. Pagrindinė priežastis ta, kad ne tiek jau daug vyrų su dideliais peniais nori jus išbandyti. Na o jei vis dėl to sutikote vaikiną su dideliu peniu, atminkite, kad galite tiesiog plyšti.


Komentarai (4)
Atsimink.lt lankytojas
IP Address Lookup 2016-02-05 08:50

ar zinote seksa jis ira biaurus

Atsimink.lt lankytojas
IP Address Lookup 2015-01-28 18:45

jei megstate analini tai tik su lubrikantais. kartais isbandom su draugu tai tik su durex play http://www.sargiai.lt/lubrikantai

Atsimink.lt lankytojas
IP Address Lookup 2011-05-08 20:48

idekit straipsni apie pasiruosima analiniam sexui, analinio sexo higiena ;) butu super.

Skaityti visus komentarus
Rašyti naują komentarą

Paieška svetainėje

Įvertink:
Patinka 00    Nepatinka 0

Pasidalink:
Dalintis Facebook'e

Šis straipsnis perksaitytas:
19161 kartą

Atsiųsk straipsnį
Atsiųsk pasiūlymą
Informuok apie klaidą

Paremk svetainę
Siųsk SMS su nurodytu tekstu:
Lietuvoje
TXT ATSIMINK numeriu 1337 (1 LTL)
Didžiojoje Britanijoje
FOR ATSIMINK numeriu 60999 (1 GBP)
Airijoje
PTW ATSIMINK numeriu 57802 (2 EUR)
Norvegijoje
TXT ATSIMINK numeriu 2201 (15 NOK)

Partneriai
As psichologija
Lesė
Serveriai.lt