| Registruokis registruokis

Pradžia
Apie mus
Konsultacijos
Klausk psichologės
Prostatito klubas
Diskusijos

Apklausa
Kokius straipsnius skaitote internete?


Videovaizdeliai
Nepasiduok
Tu Dar Gali Rinktis
STOP AIDS
Ji - be rankos, jis - be kojos
Psichologija

Pažadas
Atsiuntė Arunas, 2013-01-19 10:03
  Pradėti sportuoti. Mesti rūkyti. Susirasti kitą darbą. Pasikeisti vardą. Nutraukti niekam tikusius santykius. Išmokti naują kalbą. Pagaliau pasiryžti šuoliui parašiutu.... Kažkur girdėta? Taip, taip, čia juk kasmetiniai pasižadėjimai prieš pat Naujuosius ar iš karto po jų. Nauji metai, nauja pradžia, tarsi naujas, baltas popieriaus lapas, kuriame skubiai rikiuojame savo planus, svajones ir begalinį ryžtą, prisižadėdami sau, savo artimiesiems ar mylimajam.

  Didžiuojamės, jei mums pavyksta, šiek tiek supykstame, jei kažką įgyvendinti pritrūko noro, laiko ar valios. Bet kiek ilgai gi pyksi ant savęs, juk progų pasižadėti netrūksta visus metus. Na, kad ir sulaukus gimimo dienos, arba nuo kito mėnesio ar tiesiog nuo sekančio pirmadienio.

Juk svarbiausia gražūs norai kažką keisti. Artimiausioje aplinkoje, gyvenime ar savyje... O jei dar patikėsime, kad visos gražios ir pozityvios mintys materializuojasi, tai suvoksime, kad anksčiau ar vėliau tie it malda kartojami mūsų gražūs norai bei pažadai ims ir privers juos įgyvendinti. Beje, ne tokie gražūs, lyg koks piktybinis auglys, išsikeros patys.

  Tiek to, nelauksiu kito mėnesio ar sekančio pirmadienio. Imu baltą popieriaus lapą ir raitau jame savo pasižadėjimą – galbūt apgailėtiną ir niekam tikusį, bet tikrai nuoširdų:

Paglostyt sielą, kuri verkia

Ir apkabinti beržą baltą,

Kai rytas švelniai akis pramerkia,

Tavęs paklausti – ar nešalta?

Nusišypsot praeiviui gatvėj,

Ir pamojuot važiuojančiam pro šalį,

Apglėbti susigūžusį gūdžioj vienatvėj,

Numegzti sergančiam kaimynui šalį...

Padėt benamei katei susirasti būstą,

Palesinti balandį pilką

Ir kai visus kelius pūga užpusto –

Paštu nusiųsti atviruką, lyg spalvotą šilką...

Su pagarba, Jurga Valerija


Komentarai (8)
Atsimink.lt lankytojas
IP Address Lookup 2013-01-25 18:49

nereikia zadet. o tai ir meluoti nereikes:)

Atsimink.lt lankytojas
IP Address Lookup 2013-01-19 19:30

Oho, Jus cia kad priraitet.. nenoreciau sutikti, kad kazka zadedami visada meluojame sau ar aplinkiniams... juk viskas priklauso tik nuo zmogaus, jo stiprybes ar valios.. o jei esi beviltiskai viskuo nusivyles ir tau sunku patiketi, jog kazka gali, zinok, likimas atsius zmogu, kuris patikes tavim ir tik nuo taves priklausys ar noresi atsiremti i jo peti... todel linkiu tiketi stebuklais, kurie mums pasirodo bet kokiu pavidalu :)
Jurga Valerija

bulls23
IP Address Lookup 2013-01-19 17:49

Zmones meluoja tada, kai zada tokius dalykus, kurie persipina su ju galimybemis. As padesiu kitam, treciam dar ir vaika isivaikinsim su negalia bla bla bla.... tai yra farsas, noras pasirodyti pries kitus, atkreipti i save demesi ir kaip populiaru lietuviui - apsimesti. Bet padeti sau, ka tai yra neymanoma? Kazkoks melas ir perdideli issisvajojimai? Anaiptol.
Alkoholikas gali pasakyti - daugiau nebegersiu nuo rytojaus. Narkomanas - nebeimsiu dozes. Pedofilas - nebelies vaiku. Kunigas - nesipelnys is kitu zmoniu skausmo ir "nebesveiko liguisto" pasitikejimo juo. Bet mazai sansu kad taip bus.
Neyvykdomus pazadus duoda tie, kurie budami laimingi ir sveiki to nesupranta. O ligotas ir norintis pasveikti zmogus randa resursu net giliai isdziuvusioje sieloje.

Skaityti visus komentarus
Rašyti naują komentarą

Paieška svetainėje

Įvertink:
Patinka 00    Nepatinka 0

Pasidalink:
Dalintis Facebook'e

Žymos / Susiję straipsniai
pazadas psichologija rukymas

Susijusios nuorodos
Man reikia tave išgelbėti

Šis straipsnis perksaitytas:
2173 kartus

Atsiųsk straipsnį
Atsiųsk pasiūlymą
Informuok apie klaidą

Paremk svetainę
Siųsk SMS su nurodytu tekstu:
Lietuvoje
TXT ATSIMINK numeriu 1337 (1 LTL)
Didžiojoje Britanijoje
FOR ATSIMINK numeriu 60999 (1 GBP)
Airijoje
PTW ATSIMINK numeriu 57802 (2 EUR)
Norvegijoje
TXT ATSIMINK numeriu 2201 (15 NOK)

Partneriai
As psichologija
Lesė
Serveriai.lt