russian dating scams Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Atsimink.lt – Gerų norų svetainė kviečia savanoriauti!

Arunas | birželio 3, 2013

Atsimink.lt – Gerų norų svetainė kviečia prie komandos prisijungti:
* Ginekologą, -ę,
* Dermatovenerologą, -ę,
* Bendrosios praktikos gydytoją,
* Dietologę/Sveikos gyvensenos specialistą, -ę,
* Asmenį, turinčio PHP programavimo įgūdžių ir MySQL žinių, smulkioms užduotims atlikti ,
* Asmenis, gebančių kurti, rašyti, versti straipsnius sveikatos temomis.
Taip pat kviečiame savo nuomonę ir pasiūlymus reikšti tuos, kurie turi idėjų, ir galėtų dalyvauti jas įgyvendinant.

Atsimink.lt svetainė – nekomercinis projektas, išlaikomas savanorių – skirta jaunimui ir vidutinio amžiaus lankytojams, buvo įkurta 2006 metais.
Pagrindinis  svetainės tikslas – psichologinė ir fizinė parama, teikiant informaciją apie įvairius sveikatos sutrikimus, susijusius su žmogaus psichologija ir fiziologija bendrai ir individualiai.  

Taip pat:
* straipsnių apie psichologinę ir fizinę sveikatą vertimas ir publikavimas (yra atskira skiltis straipsniams apie lytiškai plintančias infekcijas);
* virtualių klubų kūrimas (šiuo metu egzistuojas “Prostatito klubas”, kuriame asmenys dalijasi asmenine patirtimi susijusia su prostatitu, skelbia informaciją apie prostatos surirgimus, jų profilaktiką, diskutuoja jiems aktualiomis temomis ir pan.);
* asmenų skatinimas užsiimti saviraiška (istorijų skyrelis, fotogalerija, diskusijos ir pan.).

Anksčiau Atsimink.lt egizstavusi skiltis, kurioje lankytojai galėjo klausti gydytojo ir gauti atsakymą, buvo itin populiari, ypač aktuali jaunimui. Atsiradus savanoriui, išmamančiam ir galinčiam talkinti, skiltį norėtume atgaivinti.

Šiuo metu svetainės komandą sudaro keturi komandos nariai: Arūnas (slaugytojas), Linas (IT specialistas), Rokas (medicinos studentas), Jurga (psichologė).

0
0

Komentarai

  • Aš jau savanoriauju vienoje organizacijoje. Smagus jausmas padėti.
    Linkiu didelės sėkmės Jūsų svetainei. Jūsų darbas ypač ypatingas – Jūs padedate žmonėms kurių nematote, ir tie savanorystės vaisiai nevisuomet yra juntami ir pastebimi, bet viskas turi grįžtamąjį ryšį – nenuleiskite rankų!:)

    O visus kitus agituoju – savanoriaukite: nereikia būti profesoriais ar labai dideliais išminčiais, tam, kad savanoriauti, pasitikėkite savimi, nes Jūs esate naudingi!

Parašykite komentarą