on line dating advice Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Atsimink.lt logotipo konkurso nugalėtojai

linasmm | spalio 11, 2011

Atsimink.lt vasarą skelbė logotipo konkursą. Šiuo metu, darbai peržiūrėti ir įvertinti, lankytojų nuomonė jau žinoma, todėl pats laikas skelbti nugaletojus.
Pirmąją vietą užėmęs logotipas:

Antrąją vietą užėmęs logotipas:

Trečiąją vietą užėmęs logotipas:

Pirmosios vietos logotipo autoriui skiriama 300 Lt premija, antrosios ir trečiosios – 100 Lt. Visiems laimėtojams taip pat dovanojami Atsimink.lt marškinėliai.
Su nugalėtojais susieksime asmeniškai

0
0

Komentarai

  • tai, kad logotipas išrinktas dar savaime nereiškia, kad jau atsinaujinimas įvyko 🙂 vien konkursas kiek atskleidė keistenybių. Kai kurie logotipai nesulaukė jokio balso, negi taip sunku buvo truputį papopuliarinti konkursą? Ką galų gale veikė autorių mamos, tetos, močiutės ir kiti dėdės? O kiek laiko išsitęsė pats konkursas…. „Konkurso pradžia – 2011 m. gegužės 8 d. Konkurso pabaiga – 2011 m. birželio 30 d.“ tai argi įdomu sekti tokį puslapį kur niekas nevyksta… atnaujinkit kolektyvą, pabuskit!

  • Ačiū už pastabas. Idealumo siekti bandome ir mes , bet tikra tiesa, kad trūksta pajėgumų, tačiau visuomet skelbiame, kad ieškome savanorių.

    Dėl konkurso: čia jau konkursantų reikalas buvo paraginti dėdes, draugus ir drauges balsuoti už logotipus, mes skelbėme informaciją internete ne vieną kartą. Tai, kad konkursas išsitęsė tap buvo tam tikros priežastys ir dėlto atsiprašėme ir dar kart atsiprašome:)

    Pagrindinis svetainės tikslas – teikti pagalbą susijusią su psichologine ir fizine sveikata yra vykdomas jau šešti metai ir mūsų tikslas nėra dirbtinai pritraukti kuo daugiau žmonių, mums svarbiausia , kad žmogus gautų atsakymą į savo klausymus. Kiti malonūs širdžiai dalykai kaip galerijos, konkursai, akcijos ir kt. veiklos bus įgyvendintos. Kad tai įvyktų greičiau tikrai mums labai reikia savanorių, tad jei Jūs galite prisijungti prie mūsų mielai prašome parašyti mums: info@atsimink.lt
    Dėkojame už neabejingumą:)

Parašykite komentarą