Gepunktete festliche Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Australijoje teisiamas vyriškis, kaltinamas apkrėtęs ŽIV 46 asmenis

Arunas | liepos 18, 2006

Masinės informavimo priemonės praneša, kad australas kalėjime laukia teismo, kuriame bus kaltinamas 46 atvejais sąmoningai platinęs ŽIV infekciją Melburno gėjų bendruomenėje.
Tai vienas iš stambiausių tokio pobūdžio kaltinimo procesų.

47 –erių Maiklas Nilas pirmiausia buvo apkaltintas sąmoningu 35 žmonių užkrėtimu ar pasikėsinimu užkrėsti ŽIV. Laikotarpiu tarp 2000 ir 2005 metų, jo aukom tapo penki 35-45 metų amžiaus žmonės.

Tyrimai parodė, kad dvi jo aukos užsikrėtė ŽIV, dvi aukos infekcijos išvengė, o kitos aukos tyrimų rezultatai dar nežinomi.

Policija pranešė, kad ŽIV infekcija Maiklui Nilui nustatyta 2000 metais. Be kaltinimų užkrėtus kitus žmones ŽIV, jam pateikti kaltinimai dėl vaikų pornografijos.

Po to kai internete pasirodė informacija apie Nilą ir jo nuotraukos, į policiją kreipėsi dar 11 nuo jo nukentėjusių gėjų. Jam papildomi kaltinimai pateikti praėjusį penktadienį.

Policija tvirtina, kad Nilas aukas sutikdavo parkuose ir kitose gėjų, ieškančių sekso, susibūrimo vietose, taip pat susipažindavo internetu.
 
Teisėsaugininkai tvirtina, kad kaltinamasis bandė įtikinti vieną iš aukų padėti platinti infekciją.

Jis taip pat kaltinamas pripratinęs prie narkotikų vyriškį kuris, beje dabar yra užsikrėtęs ŽIV, kadangi šis atsisakė užsiimti nesaugiu seksu. 

 
365Gay.Com

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą