dating sites for money Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Čia vyriška dvasia – čia vyru kvepia!

Arunas | birželio 11, 2006

Vasarą pasitaiko dienų, kai termometro gyvsidabrio stulpelis rodo virš 30 laipsnių. Dėl to, nenuostabu, padidėja prakaitavimas. Jūsų žiniai: odoje yra daugiau kaip du milijonai prakaito liaukų, kurios vidutiniškai išskiria nuo vieno litro prakaito per dieną. Organizme yra dviejų tipų prakaito liaukos: egzokrininės ir apokrifinės.

Pastarosios skleidžia blogo kvapo prakaitą. Šiame prakaite yra daug riebalų, kurie tampa mikroorganizmų maistu. O bakterijų veikos produktai smirdi taip, kad.. Na patys suprantate.

Ką daryti?

1. Laikykis švaros. Prauskis bent kartą per parą ir būtinai su muilu. Geriausia, žinoma, skaniai kvepiančiu.

2. Pasirink maistą ir gėrimus. Dietos čia niekuo dėtos, tačiau kai kurie produktai gali sustiprinti prakaitavimą ar nemalonų kvapą. Tad atsargiau su svogūnais, česnaku, aštriais prieskoniais ir karštu maistu.

Ką gerti? Jokių alkoholinių gėrimų. Net alaus! Mažiau arbatos, kavos, kolos. Karštą vasaros dieną nėra nieko geriau už stiklinę šalto (ne ledinio) vandens.

3. Tavo apranga turi būti ne tik madinga, bet ir „sveika“. Paslėpk toliau sintetiką. Nešiok drabužius iš natūralių audinių, pvz., medvilnės. Tai pasakytina ir apie kojines; Batai turėtų būti odiniai.

Beje, apie kojas. Kad nebijotum nusiauti, kojines keisk kasdien, o batus vėdink. Šlepetes galima išskalbti. Blogiausiu atveju kojas galima „pasūdyti“: paskalauk jas druskos tirpale (pusė puodelio druskos litrui vandens), o vėliau sausai nušluostyk.

4. Atvėsk! Didelis susijaudinimas, nerimas, baimė ir stresas didina prakaitavimą.

Tai, kad savo drabužius, visokias kojinaites, nosinytes būtina skalbti, neverta ir priminti. Kas yra dezodorantas ir kaip jį naudoti turbūt žinote. Galima išbandyti antibakterinį muilą. Sako, padeda.

Vienu žodžiu, sėkmingos bakterijų medžioklės.

www.gay.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą