russian ladies photos Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Dėmesio – pavasaris!

Arunas | gegužės 16, 2013

 Na, pagaliau jis mirktelėjo viena akimi ir mes, it susitarusios į spintų gilumą sugrūdome pirštines, kepures ir šalius bei pridavusios pabodusius žieminius batus į taisyklas, o kailinius į valyklas, atsisagstę palaidines bei pasikaišę sijonus, pasileidome nuogomis blauzdomis pasitikti saulės bei vėjo…

 Pavasaris – palingavo išmintingos senolių galvos.. Pavasaris – atsiduso jaunas žvejys, traukdamas paausyje įsikabinusią erkę.. Pavasaris – išdidžiai prakaitą nusišluostė pokerio lošėjai, keistai pro ūsą šyptelėję Eurovizijos fanams..

 Pavasaris… Pats laikas sutikti tą vienintelį, įsimylėti, ir, atsidavus smėlio, vėjo ir vandens stichijai, suskaičiuoti visas žvaigždes, pajūrio akmenėlius ar pražydusių ramunių žiedlapius..

 Tik kur jis, tas vienintelis? Pavasaris pažvelgia į mane ir garsiai nusikvatoja… Bepigu jam kvatoti, kai jis suvaldo žaibus ir vėjus, kai jam paklūsta žaliuojantys sodai ir žydinčios pievos, kai grįžę paukščiai skiria savas giesmes, kai dėl jo trumpėja naktys ir ima rausti skruostai…

 Ak, mielas pavasari, prašau vienintelės sekundės tavo dėmesio – sustok akimirkai, priversdamas visus vienišius pakelti akis nuo kompiuterių ir TV ekranų, laikraščių, kainų benzino kolonėlėse ar akcijų biržose, nuo švieslentėje blyksinčio rungtynių rezultato, nuo tolumoje boluojančios kino afišos, nuo kieme siaučiančio augintinio ir nuo išdykusio vaikėzo, ką tik futbolo kamuoliu papilusio kaimyno langą. Tiesiog priversk visus akimirkai apsižvalgyti aplinkui.

Galbūt, visai šalia kažkas pastebės stogą raunančią šypseną ir mėlynai mėlynas akis. O gal juodai rudas? Nesvarbu.. Juk kai pakvimpa meilės feromonais, smulkmenos nublanksta.. Taigi, pavasaris….
 
Pagarbiai, Kamilė
 

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą