list of 100 free dating sites Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Dvylika „paslapčių“ apie varpą, kurias turi žinoti kiekvienas vyras

Arunas | spalio 7, 2008

1. Varpos yra dviejų rūšių. Vienos sustorėja ir pailgėja erekcijos metu (augančios). Kitos atrodo didelės visą laiką ir erekcijos metu daug nepadidėja (nekintamos). Tarptautinis Men Health atliktas tyrimas parodė, kad 79 proc. vyrų varpos augančios, o 21proc. – nekintamos.

2. Rūkymas gali sutrumpinti varpą maždaug centimetru. Erekcijos metu kraujas teka pro sukalkėjusias kraujagysles, kurios lėtina kraujo cirkuliaciją – blogina erekciją. Taigi, net jeigu jums visai nesvarbūs plaučiai ir nebijote jaunas numirti, pagalvokite, ar verta rūkyti.

3. Pasirodo, kad dydis tikrai svarbu: kuo ilgesnė varpa, tuo geriau „pasėsite“ savo sėklą mylėdamiesi su moterimi. Tai nustatė Niujorko universiteto mokslininkai, kurie naudojo dirbtines varpas, norėdami patikrinti varpos apyvarpės žiedo „gręžimo“ mechanizmą.

4. Tik vienas vyras iš 400 yra pakankamai lankstus, kad suteiktų sau oralinių malonumų. Tačiau buvo nustatyta, kad visi 400 vienaip ar kitaip save pamalonindavo.

5. Padidėjusi prostata gali sukelti erekcijos sutrikimų ir priešlaikinę ejakuliaciją. Jeigu turite panašių problemų, daktaras jus apžiūrės, nors jums tai ir nebus malonu.

6. Vidutinis vyro orgazmas trunka 6 sekundes, o moters – 23 sekundes. Tai reiškia, jeigu moterys tikrai norėtų lygybės, jos turėtų suteikti mums 4 orgazmus tuo metu, kai mėgaujasi vienu.

7. Sėklos išsiveržimui – ejakuliacijai nereikia smegenų. Šis „įsakymas“ atkeliauja iš stuburo smegenų, kur gali atsirasti nepatikimumas – per ankstyvas impulsas ejakuliacijai, tačiau tam įveikti ne visada pakanka daug įnirtingo mąstymo ar atitinkamo kiekio alkoholio.

8. Vokiečių mokslininkai teigia, jog vidutinis lytinis aktas trunka 2 minutes 50 sekundžių, o moterims atrodo, kad trunka 5 minutes ir 30 sekundžių. Geriau atrodančių vyrų sperma gali būti geresnė. Ispanų mokslininkai moterims rodė vaikinų nuotraukas, kurių sperma buvo gera, vidutinė, bloga, ir liepė pasirinkti gražiausią vyrą. Dažniausia moterys pasirinkdavo tuos vaikinus, kurių sperma buvo geriausia.

9. Dažniausiai pasitaikantis varpos lūžimas siejamas su labai energinga masturbacija.

10. Seniausia žinoma gyvūnų rūšis, turinti varpą, yra kietakiautis jūros gyvis Colymbosathon ecplecticos. Išvertus iš graikų kalbos tai reiškia „puikus plaukikas su didele varpa“.

11. Seksualiai aktyviausiu vyru pripažįstamas Tongos karalius Fatefehis, kuris 1770–1784 m. tariamai atėmė nekaltybę 37 800 moterų. Tai septynios nekaltos merginos per dieną.

Vaisingumo ABC

Kiekvienam labai svarbu turėti palikuonių, pratęsti savo giminę. Tam reikalinga sveika sėkla (sperma – skystis, susidedantis iš spermatozoidų ir pridėtinių lytinių liaukų sekreto).

Sveikame kūne yra normali hormonų apykaita ir sveika sperma, tačiau:

· Lėtinis prostatos uždegimas, kurio vyras gali ir nejausti, pakeičia spermos PH. Tai paralyžiuoja spermatozoidus, jie pasidaro nejudrūs, neįgalūs ir nesugebantys nukeliauti iki moters kiaušinėlio ir jį apvaisinti.

· Tabakas, alkoholis, narkotikai, hormoniniai preparatai raumenims stiprinti yra žalingi vyrų sėklidėms, kur gaminami spermatozoidai. Rūkalių sperma yra labiau pakitusi ir sužalota nei tų, kurie gyvena be cigaretės. Nustatyta, kad rūkymas turi neigiamą poveikį spermos tankiui, bendrajam spermatozoidų skaičiui, judrumui ir bendrajam judrios spermos kiekiui.

Amerikos reprodukcinės medicinos draugijos mokslininkai palygino rūkančių vyrų spermos pavyzdžius su spermomis vyrų, kurie niekada nerūkė, ir tai, kaip jų spermatozoidai sugeba įveikti moterų kiaušinėlio apsauginį išorinį geltonąjį apdangalą. Šie tyrimai parodė, kad rūkančių vyrų du trečdaliai spermatozoidų nesugebėjo įveikti kiaušinėlio išorinio geltonojo dangalo.

Tai rodo, kad rūkantiesiems reikia daug daugiau pastangų partnerei apvaisinti. Nustatyta, kad dvejus metus rūkančių daugiau nei 18 cigarečių per dieną vaisingumas sumažėja vienu ketvirtadaliu.

· Buvę sėklidžių uždegimai, užsitęsusios negydomos venerinės infekcijos, sėklidžių traumos dėl lėtinių, randinių pakitimų gali užkimšti lytinius takus ir sukelti nevaisingumą.

Šaltinis:
Sveikas žmogus

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą