como encontrar pareja en colombia Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Dydis turi reikšmės: glaudės su padidinimo efektu.

Arunas | lapkričio 5, 2006

Dydis svarbus –  tuo įsitikinę firmos AussieBum, gaminančios apatinį trikotažą, vadovai.

Neseniai kompanija rinkai pristatė glaudes Wonderjock, kurios skirtos vyrams, norintiems atkreipti aplinkinių dėmesį į tas savo kūno vietas, kurias laiko ypač įspūdingomis.

Likus savaitei iki prekybos pradžios jau buvo parduota 50 tūkstančių glaudžių, kurios savo šeimininkus rado per internetą, – praneša agentūra Reuters.

„Medžiagos formuojamas gaubtas viską kas yra atkiša į priekį, o ne į apačią link žemės“ , – naujienos kūrėjo Šono Ašbi žodžius perteikia Reuters –  „Be to ten jokių prikimšimų, įklotų, žiedų ar virvučių nėra“.

Ašbi ne tik dizaineris, bet ir vienas firmos AussieBum įkurėjų. Įmonė pagrinde užsiima prekyba internete, tačiau turi ir keletą parduotuvių realiame, ne vien virtualiame, pasaulyje.

Glaudžių Wonderjock idėją pasiūlė vienas pirkėjas, – sako Ašbi, kuris pasidomėjo kaip galima atrodyti kiek “stambesniu” nei yra iš tikro, lygiai kaip ir daro moterys, pasirenkančios liemenukus Wonderbra.

„Kai ateinate į universalinę parduotuvę nusipirkti apatinio trikotažo greičiausiai jus aptarnauja kokia bobutė ir tai visai nekomfortiškos sąlygos pasidalyti savo nuomonę apie tai ko jums reikia, – sako Ašbi.- O mūsų klientai su mumis bendrauja. Jų dėka mes supratome: daugiau reiškia geriau“.

Šaltinis: www.bluesystem.ru
Paruošė Marius
 

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą