herbust Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Aš ir prostatitas

Pradžia Forumai Diskusijos Pašnekesiai Prostatito klubas Aš ir prostatitas

Šioje temoje yra 3 atsakymai, 3 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino Profilio nuotrauka (Modzius) Modzius prieš 2 m..

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)
 • Autorius
  Įrašai
 • #51942
  Profilio nuotrauka (bariton)
  bariton
  Narys

  Sveiki, nežinau net nuo ko pradėti. Man 21 metai ir su prostatitu gyvenu metus laiko. Pirmieji simptomai prasidėjo praeitų metų vasarą, kai ilgą laiką praleidau prie jūros, maudžiausi (kartais ir tikrai šaltoje jūroje), būdavau su šlapiom "plafkėm, vartojau alkoholį.. Po paskutinės dienos atsikėlęs pajutau, kad skauda seklides.
  2014.09 Visko prisiskaitęs nuvykau į Kauno g. Vilniuje. Ten paėmė tepinėlį ir rado padidėjusį leukocitų kiekį, iškart paskyrė antibiotikų kursą (Sumamed-Azitromicinas) ir padarė išplėstinį tyrimą dėl chlamidijų, ureaplasmų, mikoplasmų, bet nieko nerado. Pastebėjau, kad po to kaip reikiant padažnėjo pulsas (lyginant su tų metų liepos mėnesiu, dingo energija, dažnai miegodavau diena, mažai valgiau, nustojau sportuoti).
  Po mėnesio nuėjau pas privatų urologą. Jis pažiūrėjo echoskopu, padarė šlapimo tyrimą ir mikrobiologinį tyrimą (nieko nerado), pamasažavo prostatą. Išrašė vaistų nuo skausmo, antidepresantų (?), vaistų nuo alergijos. Davė patarimų dėl maisto, gėrimų.
  Vėliau iš įdomumo nusprendžiau nueiti į polikliniką pas urologą. Jis taip pat padarė echoskopiją rado išsiplėtusias sėklines pūsleles, pamasažavo ir sako, kad čia jau nuo merginų kažko prisigaudęs būsi, iškart reikėjo ilgą kursą antibiotikų tau skirt. Patarė pakeisti gyvenimo būdą, daugleiau masturbuotis ir mylėtis, o jeigu pablogės tai sugrįžti, prirašė lėtinį prostatitą su klaustuku ir tuo baigėsi vizitas.
  Gėriau vaistus, kaip ir viskas neblogai, bet vis tiek paskaudėdavo sėklides.
  Pasidariau tyrimus nuo živ ir sifilio – nieko nerado.

  Vėliau pasidariau kraujo tyrimus, kardiogramą, širdies echoskopiją (išrašė vitaminų) ir nieko blogo nerado. Galiausiai gydytoja nusprendė peršviesti plaučius ir rado šiokį tokį uždegimą. Maždaug prieš Kalėdas gavau tris savaites antibiotikų ir jau 2015 dar kartą persišviečiau, bet nieko neberado. Kelios dienos po baigimo gerti antibiotikus, pasireiškė skausmas varpos gale, kuris kažkiek palengvėdavo nusišlapinus.
  2015. 01 Kitą dieną vėl apsilankiau pas privatų urologą, išrašė vaistų nuo skausmo, padarė LPL tyrimus (atkreipiu dėmesį, kad mėnuo po antibiotikų nebuvo praėjęs, bet gydytojas sakė, kad vis tiek nustatys, prostatoj sekrete rado leukocitų. Iš LPL rado grybelį (grynai nuo antibiotikų), tai kokį gerą mėnesį gėriau antigrybelinius vaistus. Per tą laiką dar užsukau į tuberkuliozinę ligoninę, pasidariau tyrimus, peršvietė plaučius ir jokio atsakymo, kad būtų kažkas surasta negavau.
  2015.02 Sugėrus vaistus dar pasiskundžiau greitu baigimu tai vėl išrašė antidepresantų, kurių jau nebegėriau, nes manau, kad tai nesąmonė ir tiesiog atbukina žmogų. Dar prirašė vitaminų ir paleido. Savijauta buvo visai nebloga, bet sėklidžių skausmas nedingo, o sumažėjo arba dingdavo dienai ar dviem. Vėl pradėjau sportuoti, nes tai bent jau sumažindavo kvailas mintis ir pagerindavo savijauta)

  2015.05 Truputi pasimaudžius baseine, išgėrus alkoholio, o sekančią dieną gerokai sušilus ir sušlapus, atsirado skausmas šlapinantis su kuriuo gyventi nelabai galėjau, todėl grįžau pas tą patį privatų urologą. Jo nuomone iki galo nebuvo išgydytas prostatitas. Vėl šlapime rasta leukocitų, padarytas mikrobiologinis tyrimas ir rastos dvi bakterijos (Staphylococcus capitis, Streptococcus mitis), išrašė Eritromicino antibiotikų, pagėriau savaitę, bet atėjus teko gerti dar savaitę, nes buvo likę leukocitai šlapime po masažo. Po kurso ir prieš jį dar pagerdavau antigrybelinius vaistus, išrašė vitaminų ir lankiausi beveik kiekvieną savaitę prostatos masažui. Viskas kaip ir gerėjo, bet vis tiek vienoje pusėje vis dar buvo mažas pakietėjimas.
  2015.07 Padarytas mikrobiologinis tyrimas (šlapimas po prostatos masažo) rasta bakterija Acinetobacter Lwoffi (kiek sužinojau iš pažįstamos gydytojos tai bakterija atsirandanti nuo antibiotikų, todėl rekomendavo ją išsigydyti antibiotikais, o tada kuo toliau nuo jų). Gydytojas nusprendė jos negydyti jam atrodo jog tai tiesiog iš aplinkos kažkaip pateko.
  Taigi toliau sekė masažai, leukocitų kiekis svyravo nuo 500 iki 0, bet dažniausiai buvo 25-75.
  2015.08 Padarytas prostato sekreto tyrimas laboratorijoje ir LPL.
  LPL nerasta, iš sekreto išaugo Streptococcus mitis (kuris jau buvo gydytas). Gavau 10 dienų klindamicino (antibiotikų). Po 7 dienų kurso buvo paskirtas vizitas, bet į jį nespėjau. Gydytojas sako tai pabaik gert ir jeigu nieko blogo nejauti tai nėra reikalo ir pasirodyt, o juk antibiotikus geri tai ir nejauti nieko.

  Karts nuo karto vis paskaudėdavo seklides, bet po sekso būdavo viskas tvarkoj. Kartais suduria ties prostata, paskauda nugara ir kelius, o šiandien atrodo jog superšti šlaplę. Nuo 2014 rudens iki dabar turiu vieną partnerę, kuriai buvau pirmas ir tikiu, kad ji į kairę neina. Aš taip pat. Tik seksas būna nereguliarus, nes gyvename skirtinguose miestuose.

  Kokie būtų patarimai? Ar eiti pas tą patį gydytoją ar ieškoti kito?

  Gavosi ilga rašliava, bet gal ką nors suprasit.

  #55805
  Profilio nuotrauka (bulls23)
  bulls23
  Narys

  Labas. Malonu ir smagu kad prisijungiai. Siekdami geresnio rezultato tau, mes stengsimes patarti ir sekdami tavo savijauta vertinsime progresa arba nuosmuki, o tu savo ruoztu stenkis paatvirauti ir dalintis gydymo eiga.
  Zinok viena, kiek urologu tiek ir diagnoziu. Kas man labai nepatinka ju darbe, tai kai gydytojas nusprendzia be issamesniu tyrimu, apie bakterijos atsiradima. Taigi be jokiu tyrimu jis jau zino kaip jas gydyti. Ju patarimai daznai tapma nedekvatus tavo ligos pradziai ir tolimesne eiga dazniausiai sudirbama i blogaja puse. Jau daug kartu sakiau ir sakysiu, lankytis reikia tik pas toki urologa, kuriuo tu gali pasitiketi. O tai ne visada buna tas, apie kuri rodo TV ar geriausi atsiliepimai internete.
  Tave gydo visi, visi tau skiria antibiotikus, visi tau kisa juos i organizma ir zinok visiems jiems nusispjauti kad su pasekmemis nuo vaistu kiekio ir ju ivairoves – gyvensi tu. Jiems visiskai nesvarbu, kad diskomfortas, skausmas, maudimas lydes tave kasdieniniame gyvenime. Ir jiems absoliuciai nusispjauti, kad pagal dauguma is ju, tu, butent tu o ne jie turesi riboti save gyvenime.
  Bakterijos kurios yra pas tave yra gydomos antibiotikais. Taciau jau dabar, pats turi dometis ju egzistencija. Koks kiekis ir ar aplamai ju kiekis organizme yra normoje. Ar jos yra gaunamos lytiniu budu ar uzdegimo, ar jos ateina nuo inkstu ar plauciu ir ttt…Ar ju organizme gali buti pas sveika vyra ar ne ir ar jos kenkia tik suaktyvejus ir atsiradus uzdegimo zidiniui? Tuom turi dometis pats. Angliski saitai ir konsultacija su urologais tau tikrai pades.
  Beje, turi pasidometi ir zmogaus anatomija. Tai yra : kada ir kaip atsiranda visokie skausmai, nuo ko suaktyveja ir pablogeja savijauta, kas yra testosteronas ir kaip jy pasitikrinti bei pakelti, maisto bei gerimu nauda, dieta ir subalansuotas sportas. Lytinis aktyvumas svarbus tik tada, kai tu turi del ko tiek pakelti savo testosterona ir adrenalina, kai seksas tampa zaidimo dalis. Merginos ar moters kuna bei siela reikia iskovoti it losiant siandienos rungtynes su Ukraina. nes tada vyra jau gydo is vidaus. O jei seksas tampa tiesiog "man to reikia ir iskas" dalimi, tada masturbacija buna daug naudingesne nes lieka daug vietos fantazijai ir naujam potyriui. Ejakuliacijos metu pasisalina purvas ir susikaupes sastovis prostatoje, issivalo pusleles ir tt… Beje, pasidaryk eksperimenta : mylekis noredamas slapintis, o paskui po sekso issislapink. Galbut tau tai isviso isgraus visas bakterijas.
  Apie maisto ir sporto nauda jau daug sneketa, pasiskaityk. Bet buti aktyviam yra butina.

  Dabar svarbiausia : bakterijas reikia isimti is saves jeigu ju tikrai negali buti. Tai kad tave girde yvairiais antibiotikais ir antigrybeliniais vaistais buvo negerai, nes bakterija galop ygauna apsauga nuo vaisto. Todel padaryk taip :

  Menesi laiko negerk jokiu vaistu, tik gerus papildus. Maitinkis stipriai ir sveikai, gerk svaru vandeni arba juoda arbata ir stenkis valgyti granatu bei arbuzo. Arbuzas turi nerealiai geru savybiu. Sportuok ir stenkis nepersalti. Nesilankyk pirtyse, jei maudysiesi ant pagrindo buk su tapkemis ir nenaudok kondyskes automobilyje jei turi. Jokio oralinio sekso su mergina ir naudok prezervatyva. Tada, praejus menesiui kai busi visiskai svarus, pasidaryk tyrimus kurie patvirtintu arba paneiktu bakteriju egzistavima. Tu pradek nuo to kas ir yra Raktas tavo "ligoje". Geriausia butu slapimo paselis iskarto po prostatos masazo kai paimtu ir sekreto tyrima. Jei slapimo paselyje niekas neuzaugs, jau bus pirma didele pergale. Nuo to seks sekantys zingsniai apie kuriuos pakalbesime veliau. Nes negalima viska del visko daryti iskarto ant karstuju.

  #55806
  Profilio nuotrauka (bariton)
  bariton
  Narys

  Pasidariau prostatos sekreto tyrima, rado streptococcus oralis, bet kaip urologas sake tai greiciausiai uzkrito is burnos imamt tyrima. Tada pasidariau slapimo tyrima po prostatos masazo, bet jame nieko nerado. Kaip ir nusprende jog esu sveikas, bet jeigu kartais paumetu ar kas nors dar atsirastu tai nesikrato gydyti (kaip ir kiekvienas privatus gydytojas..) Simptomai kartais atsiranda pagrinde skausmas seklidese.

  #55807
  Profilio nuotrauka (Modzius)
  Modzius
  Narys

  Pas gera matyt papuolei. As dar nebuvau atrades sito forumo, kai ejau pasitikrinti. Tai man tuos streptokokus menesi naukinom antibiotikais. Tai patikek, nieko gero is to nebuvo. Net nereikejo antibiotiku, tik grybeli uzauginom. Daugiau judek, pasportuok, manau esi sveikas:)

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.