senior dating site reviews Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Gali būti, kad „G“ taškas neegzistuoja

SarGedas | sausio 6, 2010

Gali būti, kad moters „G“ taškas tėra mitas teigia jo ieškoję mokslininkai, praneša News.bbc. co.uk.

Mokslininkai iš Karališkojo Londono koledžo atliko didžiausią tyrimą, į kurį buvo įtraukta 1800 moterų. Jo metu ieškotas „G“ taškas nebuvo rastas.

Tačiau seksologė Beverley Whipple, kuri padėjo išpopuliarinti „G“ taško idėją teigė, kad tyrimas buvo atliktas su trūkumais. Ji sakė, kad mokslininkai neatsižvelgė į lesbiečių ir biseksualių moterų pojūčius, bei į skirtingą seksualinę patirtį, naudojant skirtingas sekso technikas.

Tyrime dalyvavo dvynės. Jų buvo klausiama ar jos turi „G“ tašką. Jei viena iš dvynių sakė, jog jį turi, buvo tikimasi, kad kita identiška dvynė, su tokiais pat genais, atsakys tą patį. Tačiau taip neatsitiko.

Vienas iš studijos autorių profesorius Timas Sepctoras sakė: „Moterys teigia, kad „G“ taško buvimas priklauso nuo sporto ir mitybos, tačiau faktiškai tai yra beveik neįmanoma. Šis vienas didžiausių atliktų tyrimų rodo, kad „G“ taško idėja yra subjektyvi“.

Mokslininkai sako, kad atsižvelgiant į šio tyrimo rezultatus, moterims, kurios bijo, jog neturi „G“ taško, nereikėtų jaudintis, nes jo buvimas dar niekada nebuvo įrodytas.

Grafenbergo taškas arba „G“ taškas, yra pavadintas vokiečių ginekologo Ernsto Grafenbergo, kuris jį aprašė prieš 50 metų, garbei. Manoma, kad „G“ taškas yra priekinėje moters gimdos pusėje, 2-5cm aukštyje.

Visai neseniai italų mokslininkai pranešė, kad jiems pavyko surasti „G“ tašką, naudojant ultragarsinį skenavimą.

Saltinis: Alfa.lt

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą