online dating sites india Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Gėjai gali tikėtis didesnio medikų dėmesio nei lesbietės

Sidabrine | rugpjūčio 1, 2006

Tyrimai atlikti Naujojoje Zelandijoje yra „Lavender Island“ projekto dalis, įgyvendinama šalyje norint ištirti medicininių paslaugų prieinamumą gėjams, lesbietėms, biseksualams ir transseksualams.

Massey Universiteto mokslininkai, (Massey University) apklausė 2269 homoseksualus ir biseksualus, norėdami nustatyti, ką jie jaučia pasakodami gydytojams apie savo seksualinę orientaciją.

Jie taip pat išsiaiškino šeimos gydytojų ir medicinos seserų reakciją į tai.

Gėjai ir lesbietės pareiškė, jog gydytojai įprastai galvoja, kad jų pacientai yra heteroseksualūs. Tačiau moterims šis skaičius buvo žymiai aukštesnis.

Moterys taip pat dažnai susiduria su tuo, kad medicinos darbuotojai jaučiasi nejaukiai, kada jiems pranešama, jog pacientė – lesbietė arba biseksuali.

Pacientai – vyrai – ypač 40 metų amžiaus – kaip parodė tyrimai, dažniau kalba apie pozityvią medikų reakciją, kai jie sužinodavo apie jų seksualumą.

43 % vyrų teigė, kad kai jie pasakydavo apie savo seksualinę orientaciją, medikų požiūris į juos pagalbos teikimo prasme pasikeitė į gerąją pusę. Taip pat mąsto tik 28 % moterų.

Beveik pusė apklaustųjų turėjo homoseksualių santykių: 45 % gyveno su savo partneriu, o 14 % partnerių gyveno kitoje vietoje. Keturi procentai save vadino biseksualiais, praneša 365Gay.Com.

„Labai svarbu, kad medikai žinotų apie savo pacientų seksualinę orientaciją, nes kaip parodė patirtis, šios informacijos slėpimas negatyviai įtakoja jų seksualinę sveikatą“ – teigė Massey universiteto gydytojas Stivenas Nevilas (Stephen Neville).

Priminsime, kad panašūs tyrimai buvo vykdomi Moldovoje 2006 metų pradžioje. Tada išaiškėjo, jog gėjai ir lesbietės gauna prastesnės kokybės medicinines paslaugas negu heteroseksualai.

www.lesbi.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą