Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Gera žinia!

Arunas | liepos 25, 2008

Ilgą laiką psichologų konsultacijos buvo laikinai sustabdytos ir labai džiugu jog po ilgų ieškojimų atsiliepė psichologiją studijuojanti Lina. Ji pasirengusi padėti Jums spręsti įvairias psichologinio pobūdžio problemas.

Manau visi sutiksime, kad šiais laikais sunku sulaukti pagalbos ar gauti kažką nemokamai yra beveik nerealu. Mūsų svetainės misija yra: kiek leidžia mūsų kompetencija ir laikas pagelbėti kiekvienam kuris susiduria su įvariomis sveikatos problemomis  .

Šios svetainės įkūrėjai ir konsultantai negauna jokio materealaus atlygio, veikla yra paremta savanoriškumo principu.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų naujai komandos narei Linai.

Kviečiame su ja susipažinti.

Sveiki,
Aš esu Lina Jundulaitė .Studijuoju VDU trečiame kurse psichologiją. Esu gimusi Žemaitijoje. Ten prasidėjo pirmieji mano rašinėjimai, t.y. retkarčiais rašydavau įvairius straipsniukus į vietinius ir mokyklos laikraštį. Viliojo žurnalistika, bet psichologija buvo daug artimesnė ir mielesnė. Domiuosi meno terapija.

Artima egzistencinė, individualioji psichologija. Savęs ieškau, o kartu ir kuriu save, todėl vis mėginu savo jėgas įvairiose savanoriškose veiklose- stovyklos, savanoriškas psichologinės pagalbos teikimas telefonu ir pan. .

Šis naujas darbas Jūsų svetainėje sudomino, nes matau jį kaip naują galimybę augti, tobulėti, mokytis, bei turimas teorines žinias susieti su realybe, kurioje dažnai reikia ne tik žinių , bet ir sugebėjimo suprasti, išgirsti žmogų bei parodyti, kad jis ne vienas, o problemos gali būti jei neišsprendžiamos, tai bent jau palengvinamos. Tikiuosi, kad su mano patirtimi ir turimomis žiniomis prisidėsiu prie Jūsų problemų sprendimo.

Jūsų paslaugoms psichologė – konsultantė Lina.

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą