Robe À frange crépon Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Grupė Amerikos krikščionių protestantų bando įtikinti, kad Kristus nesmerktų gėjų

Arunas | birželio 4, 2006

Protestantų organizacija „Jėzaus miesto bendruomenių bažnyčia“ Indianos valstijoje JAV pradėjo plačią reklaminę kampaniją siekdami padidinti pozityvų krikščionių požiūrį į gėjus.

Pagrindinė šios kampanijos tezė, kai kurių laikoma pernelyg agresyvia ir šokiruojančia, – įrodyti, kad Kristui buvo svetima diskriminacija ir jis susitikęs su gėjais jų nebūtų pasmerkęs.

„Jėzus gynė socialiniu ir religiniu požiūriu atstumtuosius – tai buvo jo kredo. Bet šiandienos bažnyčioje daugelis specializuojasi smerkdami tuos, kurie yra kitokie. Kažkas čia ne taip – argi ne?“  – Klausia organizacijos pastorius Džef Mainer.

„Jėzaus miesto bendruomenių bažnyčia“ išleido 650 lipdukų automobiliams, 720 marškinėlių ir 25 tūkstančius pakabukų ant durų tikinančių, kad Kristus yra lojalus gėjams, taip pat užsakyta beveik du kilometrai tokio turinio reklaminių stendų.

Bendras bažnytinės organizacijos, ginančios gėjus, reklaminės kampanijos biudžetas – 55 tūkst. Dolerių, skelbia laikraštis „Indianapolis star“.

Amerikietiška organizacija „Jėzaus miesto bendruomenių bažnyčia“  buvo įkurta 1990 metais grupės homoseksualų. Nuo to laiko ji į savo gretas demonstratyviai priima gėjus, lesbietes ir transseksualus, pažymi „Interfaks“.

Interfaks

 

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą