www amor en linea peru Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Izraelio žvalgyboje – gėjų padalinys

Arunas | gegužės 22, 2006

Paprastiems mirtingiesiems nieko nežinoma apie Izraelio armijos žvalgybos dalinį 8200. Vidaus gyvenimas šiame padalinyje neviešinamas. Čia pasiruošę suprasti ir palaikyti tuos, kurie prisipažino apie savo netradicinę orientaciją.

Kariai- homoseksualai savo padalinyje yra socialiai aktyvūs, draugiški, ir dėl to niekam nekyla problemų. Neseniai atidarytame padalinio 8200 internetiniame puslapyje, kuris prieinamas tik padalinio kariams, yra homoseksualų klausimams skirtas forumas, kuriame publikuojami kvietimai į renginius, nuotraukos, straipsniai, spaudos ištraukos apie gėjų-lesbiečių bendrijų gyvenimą.
Padalinio kariai nurodo, kad draugiški santykiai su homoseksualais čia įprasti jau nuo seno, o padalinio vadai pagarbiai žiūri į nusistovėjusią tvarką. „Net ir tarp aukštesnio rango kariškių yra nemažai gėjų, tad šauktinis, patekęs į šį būrį, nesibijo prisipažinti, kad yra gėjus“ – pasakoja vienas iš padalinio karių.
Gėjų dalinys išsidėstęs Glitoto centrinėje bazėje, kurią, kartais pagal panašų sąskambį vadina Gejlitotu.
Per Purim šventę kariai ir kariškiai organizuoja persirengimų vakarą „Mis 8200“. Dalinyje tarnybą atliekantis karys paaiškino, kad tai grožio konkursas, kuriame leidžiama dalyvauti tik vyriškos lyties kariams. „Jaunuoliai į sceną išeina vienas po kito, surengia „drag-show“, pasako trumpą kalbą ir nulipa nuo scenos. Vakare dalyvauja vadas, kariškiai, o žiūrovų vietas užima šimtai karių ir seržantų“ – pasakoja karininkas.
Kitas karininkas pasakoja: „Kalbame apie padalinį, kuriame, atvirumas iškeltas kaip vėliava, tai leidžia kareiviui į vadovybę kreiptis bet kokiu klausimu. Taip pat pažymėtinos puikios intelektinės savybės, kurios būtinos, norint patekti į šį padalinį, todėl gėjų dalis čia didesnė, nei civilinėje visuomenėje.“
Patekti į šį padalinį norėtų daugelis. Ypatinga sėkme laikoma, jei gauni specializaciją – „žvalgybą ir žydų kalbą“. „Armija tarp gėjų nėra populiari, tačiau padalinys 8200 – puiki išeitis tiems, kurių puiki sveikata, aukštas intelektas ir noras atnešti naudą kariuomenei. Daugelį metų sklinda kalbos, kad šiame dalinyje gerai elgiamasi su gėjais, tad homoseksualūs jaunuoliai siekia ten patekti.“
Izraelio Armijos spaudos tarnyba praneša: „Padalinys 8200 – kaip ir visa Izraelio visuomenė susideda iš įvairių žmonių, kurių požiūriai skiriasi. Į Izraelio armiją šaukiami visi jaunuoliai be išimčių. Kariuomenė neteikia reikšmės savo karių seksualinei orientacijai, ji vertina tik kovines savybes“.
www.newsru.co.il

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą