madison dating website Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Jackie‘s Chanas kinams reklamuos saugesnį seksą

Arunas | gruodžio 8, 2007

Žymus komedijų aktorius ir kovos menų meistras Jackie‘s Chanas (Cheng Long) taps vienu pagrindinių socialinės reklamos apie saugesnį seksą personažu. Reuters agentūros pranešimais, tokiais masteliais ši kampanija Kinijoje bus vykdoma pirmą kartą. Kartu su Jackie‘iu Chanu televizijos klipuose filmuosis ir žymi folk dainininkė Peng Lijuan (Peng Liyuan), žymaus kinų politinio veikėjo Si Dzinpingo (Xi Jinping) žmona.

Kampanijos tikslas – ypač jauniems kinams padėti suprasti prezervatyvų, padedančių užkirsti kelią ŽIV plitimui, naudojimo svarbą. Reklaminių klipų autoriai – Ruby Yang (Yang Ziye) ir Thomas Lennonas, 2007 metais gavę „Oskarą“ už dokumentinį filmą apie AIDS Kinijoje.

Pagal senarijų Jackie‘s Chanas ir Peng Lijuan susitikinės su jaunimu arba stebės juos įvairiose situacijose, kartodami pagrindinį kampanijos šūkį:

„Gyventi – tai taip nuostabu, būkite malonūs, saugokitės“.

Socialinė saugesnio sekso reklama bus demonstruojama autobusuose, traukiniuose, lėktuvuose, taip pat internetu, pasilinksminimo vietose bei kai kuriais valstybiniais kanalais. Pažymima, kad nors vakarietiškais standartais ši reklama nėra nuoširdi, bet Kinijai tai didžiulis žingsnis į priekį, pradedant kalbėti temomis, kurios iki šiol buvo tabu.

1999 metais jau buvo bandyta pradėti pasakoti apie prezervatyvų naudojimo svarbą per televiziją. Bet ši kampanija buvo iškart nutraukta dėl juridinio prezervatyvų reklamos draudimo, kadangi tai buvo laikoma lytinio pasileidimo propaganda.

Kinijoje oficialiai priskaičiuojama iki 700 tūkstančių žmonių su ŽIV. Per 2007 metus jų skaičius išaugo 50 tūkst., palyginus su 70 tūkst. 2005 metais.

Šaltinis: www.aids.ru
Parengė maru. Ačiū

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą