married men online Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Jovita Valeikaitė

linasmm | rugsėjo 11, 2007

Lietuvos scenos ir televizijos žvaigždės kasdien susiduria su didžiuliu žiniasklaidos dėmesiu. Vos atsivertęs laikraštį ar įsijungęs televiziją, išvysi skandalų kupinas antraštes. Viena žvaigždė pateko į nemalonią situaciją, kita buvo pastebėta apsipirkinėjanti apatinių drabužių parduotuvėje ir panašiai. Maža to, labiau domimasi jų lovos reikalais ar karjeros posūkiais, negu tuo, jog žvaigždės yra tokie patys žmonės, kaip ir mes visi.

Todėl mūsų svetainė — Atsimink.lt — domėsis ne skandalais, o paprastais žmogiškais dalykais. Mums svarbiausia Tavo nuomonė apie sveikatą — kiekvienam žemės gyventojui svarbiausią dalyką.

Atsimink: Kodėl reikia / verta rūpintis savo sveikata?

Jovita Valeikaitė: Sveikata, reikia rūpintis, nes mes nesame amžini. Turime galiojimo laiką ir galimybę jį pratęsti 🙂 Beje, pastebejau, kad mūsų sveikata sukelia rūpesčių ne tik mums, bet ir mūsų artimiesiems. Tad kodėl gi nepasirūpinus tais, kuriuos mylime ir kartu savimi?..

Atsimink: Kada rekomenduotumėte pradėti rūpintis savo sveikata?

Jovita Valeikaitė: Kai tik kyla pirmoji mintis – reikia pradėti rūpintis… Visai nesvarbu, kiek metų, svarbu pradėti…

Atsimink: Kaip prižiūrite savo sveikatą?

Jovita Valeikaitė: Man patinka sportuoti. Mėgstu bėgioti krosus — bent tris kartus per savaitę nubėgu kokius 8 kilometrus. Tai vadinu „mažu žingsnelių meditacija“. Bėgimas man padeda nurimti ir nurimus labai puikiai formuluojasi mintys… Po to, žinoma, tempimo pratimai ir pirtis. Lakstau po miškus, šalia kurių gyvenu. Kartais bėgioju ant takelio sporto klube ir labai dažnai rytais bėgioju užsienyje: po Liberijos džiungles, po Monrovijos kalnus, mažomis Ispanijos kurortų gatvelėmis… Krosas nepažįstamame mieste – dviguba nauda ir malonumas, juk taip galima geriau pažinti aplinką, kurioje esi tik svečias.

Taip pat visada galvoju, ką valgau. Stengiuosi derinti produktus, kiek tai yra įmanoma ir valgyti, tai, ko noriu.
Stomatologai – mano draugai, jų visai nebijau ir lankausi dažnai profilaktiškai ir kartais keičiu net galiojančias plombas 🙂 Puikiai suprantu, kad išvardinto rūpesčio nepakanka, bet gerai savijautai tai yra būtina. Kol dar esame jauni, reikia daugiau judėti ir nevalgyti/negerti, bet ko.

Atsimink: Kiek laiko skiriate sveikatos priežiūrai?

Jovita Valeikaitė: Niekada neskaičiavau, bet apie sveikatą prisimenu kasdien.

Atsimink: Kam skiriate ypatingą dėmesį?

Jovita Valeikaitė: Stomotologams…

Atsimink: Kaip dažnai lankotės pas gydytojus?

Jovita Valeikaitė: Paskutinį kartą buvau prieš savaitę — reikėjo medicininės pažymos. Dabar keičiu teises… Medicininę apžiūrą galima buvo susitvarkyti paprasčiau, tačiau, nusprendžiau aplankyti visus butinus kabinetus 🙂 Šiaip gydytojų vengiu. Stengiuosi jaustis gerai ir ligų neieškoti, nes kai pradedi ieškoti – visada kažką surasi…

Atsimink: Kur ieškote informacijos apie sveikatą?

Jovita Valeikaitė: Jei kyla klausimų arba problemų, kalbuosi su mama. Ji puikiai išmano mediciną. Bendrauju su draugais, atsakymų ieškau internete ir medicinos enciklopedijose, bet stengiuosi taip pat be reikalo neskaitinėti.

Atsimink: Kaip dažnai jos ieškote?

Jovita Valeikaitė: Be reikalo nesidomiu. Kai pradedi versti ligų aprašymus, atrodo, kad visas jas turi pats. Tada galima be reikalo supanikuoti.

Atsimink: Pasitikite ar nepasitikite informacija apie sveikatą, skelbiama masinėse informavimo priemonėse (televizija, žurnalai, laikraščiai, reklamos, internetas ir pan.)? Kodėl?

Jovita Valeikaitė: Priklausomai nuo informacijos. Vadovaujuosi posakiu, kad mums galioja tai, kuo mes tikime. Kartais tikiu, kartais netikiu… Tas pasitikėjimas daugiau yra emociniame lygmenyje.

Atsimink: Ką manote apie mūsų svetainės ir kitų panašių sveikatai skirtų svetainių koncepciją?

Jovita Valeikaitė: Puiku. Sveikinu Jus ir linkiu sėkmės.

Atsimink: Ko palinkėtumėte svetainės lankytojams?

Jovita Valeikaitė: Visiems linkiu puikios savijautos ir geros nuotaikos. Kad mylėtumėm save ir supantį pasaulį. Ir šypsotumėmės daugiau: sau veidrodyje bei nepažįstamiems praeiviams gatvėje.

Ačiū už nuoširdžius atsakymus ir bendradarbiavimą. Tikime, Jūsų indėlis skatinant rūpinimąsi sveikata, duos apčiuopiamą naudą svetainės lankytojams ir jų draugams.

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą