conscious dating Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Kaip atsikratyti plaukų nuo kūno?

Arunas | liepos 11, 2006

Norite atrodyti kaip Apolonas – be plaukų ant krūtinės? O, galbūt nenorite pasiklysti tamsiame miške intymioje vietoje, užsiimdami seksu su savo partneriu?

Kaip ir kiekvienas žmogus, kuris nori atsikratyti plaukų ant kūno, tikėtina, kad išbandėte pačius įvairiausius metodus. Čia mes pateikiame skirtingus plaukų atsikratymo metodus, bei aptariame jų efektyvumą.
Skutimas

Turbūt pripratote skusti veidą kiekvieną dieną ir tai Jums – įprastas užsiėmimas, tačiau situacija dėl kūno plaukų yra visai kitokia.
Žinoma, kūno negalite skusti kiekvieną dieną, kaip kad skutate veidą, todėl šis metodas tinkamas tik tada kai norite pasiekti rezultatą nedelsiant.

Didžiausias skutimosi trūkumas yra tas, kad lygiai taip pat kaip ir veido plaukai, kūno plaukai ima augti labai sparčiai. Jei skutatės dažnai, plaukai storėja ir stiprėja.

Rekomenduojame:

Venkite skusti plaukus nuo krūtinės. Šį metodą kartais galima panaudoti intymioje vietoje, bet geriau naudoti ne mechaninį skustuvą, o elektrinę skutimosi mašinėlę. Taip sumažinsite įsipjovimo riziką.
Niekada nesinaudokite svetimais skustuvais, taip sumažinsite riziką užsikrėsti ŽIV ir kitomis ligomis.

Depiliacinis Kremas

Tie patys nepatogumai, kaip ir su skutantis, tik nėra pavojaus įsipjauti. Plaukai augs žymiai lėčiau, kadangi kremas pašalina plauko šaknį. Kai kurie kremai gali sukelti odos sudirginimą, ypač delikačiose vietose, kur oda plona. Plaukų šalinimui skirtus įvairių rūšių kremus galima įsigyti parduotuvėse.
Kremas – tai gera plaukų šalinimo alternatyva šalinant plaukus analinės angos ir lytinių organų srityse, jei pasirinksite kremą kuris nedirgina odos.

Vaškas

Skirtingos išvaizdos vaškus galima įsigyti parduotuvėse. Kai kurias atmainas reikia šildyti, prieš užtepant ant odos. Kiti vaškai nereikalauja šių procedūrų. Užtepkite masę ant odos, ir kaip tik apdžius, galėsite greitu judesiu jį nuimti.
Vašką geriausia naudoti kojoms ir pažastims

Elektrinis depiliatorius

Pats efektyviausias plaukų šalinimo būdas. Plaukai pašalinami greitai ir labai paprastai. Plaukai ataugs po 2-3 savaičių. Procedūra gali būti skausminga. Nelabai patogu, nes būtina pirkti specialų įrenginį-depiliatorių.

Lazeris

Tai plaukų šalinimo revoliucija!!!

Šiuo metodu, galite atsikratyti iki 80% plaukų visam laikui, jei, žinoma, galite tam skirti nemažą sumelę.

Šią procedūrą gali atlikti tik gydytojas arba kitas specialistas.

Sėkmės galite tikėtis jei Jūsų plaukai tamsūs. Jei Jūsų plaukai šviesūs, ši procedūra gali nebūti veiksminga.

Plaukai auga ciklais ir ne visi iš karto, todėl lazerinė procedūra atliekama darant kelių savaičių pertraukas.

Ir atminkite, jog kai Jūsų kūnas taps lygus, reiks užsiimti tik fiziniais pratimais ir būsite pasiruošęs pozuoti žurnalų viršeliams! Be abejo, reikia turėti ir simpatišką veidą:)
GayRussia.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą