Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Kas per reiškinys yra „seksualumas“?

Arunas | gegužės 29, 2006

Manau, kad kiekvienas kada nors yra uždavęs sau panašų klausimą, ir tikėtina, kad kiekvienas į jį atsakytų individualiai.

Manau, kad kiekvienas kada nors yra uždavęs sau panašų klausimą, ir tikėtina, kad kiekvienas į jį atsakytų individualiai. Mus ypatingai domina vyriškas seksualumas ir mes nusprendėme apklausti savo pažįstamus (ir nelabai) žmonės, nuo 18 iki 35 metų amžiaus iš jų sužinoti: kas išskiria seksualų vyrą ir kas jiems atrodo sekso simbolis. Ir štai, ką mes sužinojome.
Pirmiausia, kad vyras būtų seksualus, jis turi būti gražus, blogiausiu atveju simpatiškas. Daugeliu atveju tai paaiškinama ne tik kaip „malonumas akims“, bet ir tuo ,kad gražūs žmonės labiau savimi pasitiki ir todėl jų seksualumas labiau išvystytas, jie mažiau susikaustę ir mažiau jų veiksmai mažiau kompleksuoti.

Tačiau norint būti seksualiu, vyrui visai nebūtina būti gražiu; daugumos nuomone, vyrui pakanka būti truputi simpatiškesniam už mūsų „mažuosius brolius:)“.
Seksualumas savyje slepia ne tik išorinius duomenis, bet ir elgesį, bendravimo manierą. Seksualus vyras turi turėti kokią nors „raziną“, tam tikrą šarmą, jo žvilgsnis turi degti noru ir, svarbiausia, jis turi turėti tokias savybes, kurios padeda patraukti dėmesį dar prieš pradedant bendrauti su juo.
Tačiau nežiūrint į tai, kad kalbant apie pačią sąvoką „seksualus vyras“, beveik visi apklausti žmonės minėjo, kad seksualiu gali būti ir negražus žmogus, apibūdindami savo sekso simbolį jie savo vaizduotėje piešė visai patrauklius vyrus.
Pirmaujančias pozicijas sąraše užėmė sportininkai, visagaliai atletai, futbolininkai ir plaukikai, po jų sekė aktoriai ir žinomi dainininkai, kai kuriems sekso simboliu atrodo Rusijos prezidentas….

Asmeniškai man, mieliausiais dvidešimt devynerių metų jauno žmogaus atsakymas į klausimą „Kas jums atrodo sekso simboliu?“  yra „Tai aš, kadangi aš save laikau pačiu stebuklingiausiu, puikiausiu ir visaip kitaip sumaniausiu“.

Daugiau tokių stebuklingų ir visaip kitaip sumanių žmonių.

Fancy.samara.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą