teen dating ireland Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Katalikų vyskupas dalina prezervatyvus

Arunas | balandžio 27, 2007

Kaip praneša Grand Rapids Press, po to kai Kevinas Doulingas buvo paskirtas PAR, Rustenbergo Romos katalikų bažnyčios vyskupu prieš 16 metų, jis pradėjo lankyti benamių prieglaudą kuri tapo namais 100000 žmonių iš PAR ir Botsvanos. Nuo vienos iki kitos landynės Doulungas girdėjo tas pačias istorijas apie ŽIV/AIDS.
Pusę visų gyventojų sudaro šachtininkai, kurie išgauna platiną artimiausiose gyvenvietėse. Vyrai- emigrantai iš Lesoto, Zimbabės, Mozambiko ir kitų PAR rajonų palieka savo šeimas, kad galėtų dirbti šachtose ir jų uždarbio pakanka ne tik išgėrimams, bet ir merginoms vietinėse įstaigose.

Nedaugumai moterų pavyksta gauti darbą šachtose. “Jų vienintelė išeitis nenumirti iš bado – susirasti meilužį”, – sako 38 metų Tembi Mabojan, kuri atvažiavo į gyvenvietę būdama 15 metų.

“Šiandiena vienas, rytoj jau kitas”. Intymių santykių tinklas gyvenvietėse sudaro optimalias sąlygas ŽIV plitimui: tyrimai rodo, kad ne mažiau pusė moterų regione ŽIV teigiamos.

“Mano širdis kenčia kartu su moterimis”, – kalba Doulungas. Nežiūrint į riziką netekti savo pareigų, kadangi Vatikanas prieštarauja prezervatyvų naudojimui įvariomis aplinkybėmis –vyskupas dalina prezervatyvus.

“Susilaikymas iki santuokos ir ištikimybė santuokoje čia yra už galimybių ribų. Šis klausimas – išgyvenimo. Jie privalo naudotis prezervatyvais”.

1996 metais prie bažnyčios buvo atidaryta maža klinika. Dabar joje yra mokykla, vaikų dienos centras, klinikoje išduodami vaistai prieš ŽIV, o taip pat veikia sveikatos centras skirtas žmonėms su AIDS, kurie nepradėjo gydymo laiku.

Be to, klinikos savanoriai lanko namuose sergančiuosius, konsultuoja žmones su neseniai patvirtinta diagnoze ir aiškina ŽIV profilaktikos principus.

Šaltinis: www.aids.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą