las vegas dating sites Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Kinijoje plinta paslaptingas virusas, primenantis ŽIV

linasmm | balandžio 7, 2011

Kinijos žiniasklaida praneša apie tai, kad keliuose Kinijos miestuose ekspertai užfiksavo kelis tūkstančius pacientų su AIDS simptomais. Tačiau ŽIV testai ligos neparodė. Epidemiologai padarė išvadą, kad tai naujas, nežinomas virusas, praneša ITAR–TASS.
Žiniasklaidos skelbiamais duomenimis, paslaptingos ligos atvejų užfiksuota Pekine, Šanchajuje, ir Džedziango, Guandongo, Dziangsu bei Hunano provincijose. Be to, Honkongo spauda rašė apie tai, kad virusas atsirado ir Honkonge bei Singapūre. Naujasis virusas, kaip ir ŽIV, perduodamas lytiniu keliu, per kraują ir seiles.
Užsikrėtusiems pacientams padidėja limfmazgiai, padidėja galūnių prakaitavimas, ant odos atsiranda raudonos dėmės bei nežymiai pakyla kūno temperatūra. Kadangi simptomai primena ŽIV, naujasis virusas pramintas „neigiamu ŽIV“.
Kinijos sveikatos apsaugos ministerija pradėjo šio klausimo tyrimą. Į JAV laboratorijas analizei jau išsiųsti 59 kraujo mėginiai. Nepaisant žiniasklaidos sukeltos panikos, kai kurie specialistai įsitikinę, jog tai nėra naujas virusas. Jų nuomone, pacientus kankina vadinamoji ŽIV fobija. Tai yra, žmonės taip bijo užsikrėsti AIDS, kad jiems net pasireiškia psichosomatiniai simptomai.

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą