webs para buscar pareja Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Klinika gėjams

Arunas | lapkričio 13, 2006

Kinijoje atidaryta pirma nemokama klinika gėjams, kurioje galima atlikti AIDS testą, pasitikrinti dėl kitų lytiškai plintančių ligų. Kad patektum apžiūrai būtina užpildyti ligoninės internetiniame puslapyje esančią anketą. Gydymas bus anonimiškas.

Kaip rašo Kinijos valstybinis laikraštis The China Daily, daugelis šalies gyventojų homoseksualizmą asocijuoja su AIDS. Kai kurie šios ligos taip bijo, kad net atsisako kreiptis į gydymo įstaigas, kuriose gydomi ŽIV nešiotojai.

Pažymima, kad pastaruoju  metu kinai tapo tolerantiškesni, tačiau tradicinėse šeimose dar jaučiamas didelis spaudimas, rašo leidinys. Idomu, kad dar prieš penkerius metus homoseksualumas buvo laikomas psichine liga.

Klinika finansuojama vyriausybinio Pekino rajono Susirgimų profilaktikos ir kontrolės centro, kuriame ji įsikūrusi, rašo „Telegraf“

„Mes tikimės, kad ši programa pabrėžia, jog gėjai naudojasi tomis pačiomis teisėmis į sveikatos apsaugą kaip ir kiti piliečiai“ – sakė Kinijos savanorių kovos su AIDS grupės vadovas Cziao Dong.

www.pravda.ru
Paengė Marius

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą