real dating sites for free Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Kodėl vyrams taip patinka kumštis?

Arunas | kovo 23, 2007

Kodėl vyrams taip patinka kumštis?

Pasirodo, kad nesvarbu, ar vyras viengungis, ar susietas santuokos saitais, jis vienišas ar turi ką nors, visi jie draugiškai stovi po tėvo Onano vėliava.
Ir tarp kitko tai daroma ne retkarčiais, o kiekviena patogesne proga. Štai jums išsami ataskaita, sudaryta remiantis asmeninių genitalinių malonumų mėgėjų žodžiais.

Kaip dažnai?

Dažnai. Dar būtų galima suprasti vienišius, kuriems tai tarsi reguliari pareiga kaip skutimasis ar prostatos masažas. Ne, ir vedę vyrai, ir įsimylėjėliai, visi prisipažįsta, kad bent tris kartus per savaitę jie tuo užsiima, tarsi šalia jų nieko nebūtų. Iš to, be kita ko, galima padaryti išvadą, kad vyrai užsiima seksu patys su savimi daug dažniau nei su savo partnerėmis, -iais.

Kodėl?

Dėl to paties, dėl ko užsiiminėjama joga, ar įsipilama šimtas gramų: nuimama įtampa. Rimtai! 41% vyrų tvirtina, kad taip jie atsikrato pavojaus jausmo.

O be to, tai dar ir malonu. Penis tai lyg žaisliukas, nuo vaikystės mylimas garvežiukas, pritvirtintas prie suaugusio dėdės kūno. O visai neseniai, filmo „Visi kraustosi iš proto dėl Merės“ brolių Farellių dėka visi sužinojo ir apie apsauginį sėklos išliejimą prieš pasimatymą, kadangi pakartotinis lytinis aktas ne toks trumpas kaip pirmasis.

Kaip ir kaip ilgai?

Dauguma vyrų per daug tingūs masturbuotis su kažkokiomis ypatingomis paskatomis. Paauglystėje svarbiausia greitis ir slaptumas. Jei suaugęs dėdė savo antrajai pusei skiria ne daugiau laiko nei trunka reklaminė pauzė serialo metu, reiškia vaikystėje jis būdavo grūdamas iš sandėliuko kumščių smūgiais į duris. Tie, kuriems vaikystėje neteko patirti tokių traumų, nemėgsta skubėti nei su savo partnerėmis (-iais), nei būdami vieni.

Kur?

Bet kur! Besikalbėdami atvirai išgirsite ir apie biuro patalpas, ir apie lėktuvo saloną, ir apie pliažą. Kai kas prisimena medinių sodo įrankių muziejų, kitas – baidarę, o trečias (visiškai pagal Tolstojų) vietą prisiekusiųjų suole. Pusė tai daro lovoje, o ketvirtis – duše.
Vyrai tai mėgsta labiau nei seksą?

Na, ne… 77% vyrų tvirtina, kad niekada ir nė už ką nemestų gyvo žmogaus dėl rankos malonumų. Tai tiesa, bet negalima pamiršti ir patogumo. Pigu, lengvai pasiekiama ir be didesnių rūpesčių.

Apie ką jie galvoja?

Vyrai fantazuoja apie tai, apie ką bijo paprašyti. Dažniausiai tai tos (tie), kuriomis (kuriais) jie tik gėrisi realiame gyvenime: televizoriaus ekrane ar ant scenos. 31% vyrų galvoja apie pažįstamus.

Šaltinis: www.bluesystem.ru
Parengė maru. Ačiū

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą