Robe maxi col plongeant Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Kolikulitas

Arunas | balandžio 20, 2007

Kaip žinoma, SSRS sekso nebuvo. Taip mums buvo teigiama.

Užtat ko tik nėra postsovietinėje erdvėje. Pačios gudriausios sekso technikos: nuo Kamasutros su paveikslėliais iki tantros ir senovės daoistų traktatų, mokančių vyrus jokiu būdu neejakuliuoti. Reikia pasakyti, kad Laodzi pasekėjai labai brangina savo sėklą ir siaubingai bijo ją išlieti be reikalo. Ką gi, tokia jau ta tradicija.

Urologai iki šiol nesutaria, ar seksas be sėklos išsiliejimo kenksmingas ar ne. Be to sakoma, kad kas gerai kinui, mirtina rusui. Siekdami nušvitimo, kai kurie mūsų vyrai pradeda įvairiausiaus seksualinius eksperimentus, kurie nėra tokie jau nekalti. Praktikuojamas ištemptas ar nutrauktas lytinis aktas sukelia sėklinio kauburėlio uždegimą – kolikulitą.

Kas yra tas sėklinis kauburėlis?

Vyrai, iki smulkmenų žinantys savo automobilio vidinę sandarą, dažniausiai yra visiškai nesusipažinę su savo pačių anatomija. O, tarp kitko, jūsų intymus gyvenimas tiesiogiai priklauso nuo šio mažo kauburėlio, kurio ilgis 10-20 mm, plotis 2-4 mm, aukštis 3-4 mm. Jis yra ant užpakalinės šlapimkanalio sienelės, kuri liečiasi su prostata. Per sėklinį kauburėlį eina sėklos išmetimo kanalai, ateinantys iš abiejų priešinės liaukos pusių.

Sėklinis kauburėlis yra gan svarbus patiriant orgazmą. Sperma, ejakuliacijos metu tekėdama sėklos išmetimo kanalais, juos išplečia, taip dirgindama sėklinio kauburėlio nervines galūnes ir sukeldama orgazmą.

Kolikulitas, sėklinio kauburėlio uždegimas, prasideda uždegimui prasidėjus šlapimkanalio užpakalinėje dalyje, prostatoje, sėklinėse pūslelėse ar tiesiog pačiame sėkliniame kauburėlyje – tikrasis kolikulitas.

Tikrasis kolikulitas prasideda sutrikus sėklinio kauburėlio inervacijai ar jo aprūpinimui krauju dėl infekcijų. Tokiais atvejais infekcija patenka su krauju ar limfa iš artimesnių ar tolimesnių organų (pvz., tiesiosios žarnos, ir pan.) Kolikulito progresavimas priklauso nuo uždegimo stadijos, gretimų organų patologijos, išorinių lytinių organų patologijos, lytinio gyvenimo.

Kolikulito požymiai

Dažniau ši liga pasireiškia nemaloniais pojūčiais ar skausmais tarpvietėje, svetimkūnio pojūčiu analinės angos srityje, krauju prostatos sekrete, spermoje ir šlapime. Sutrinka šlapinimasis – šlapimo srovė silpna ir trūkčiojanti. Kolikulito metu orgazmas būna silpnesnis. Dažnai liga įtakoja ir erekciją, kai sustiprėja spontaniška erekcija, bet susilpnėja adekvati.

Diagnostika

Norint kokybiškai ir tinkamai išgydyti visų pirma reikalinga efektyvi ir šiuolaikinė diagnostika. Pasidomėkite, kokia įranga yra medicinos centre, kuriame ruošiatės gydytis. Pakankamai svarbi ir gydytojų kvalifikacija.

Kolikulitas diagnozuojamas uretroskopu, kuris nupiešia tipišką vaizdą. Ypač svarbūs ligos priežasties nustatymo metodai, ją įtakoti gali uretritas, prostatitas, vezikulitas.

Gydymas

Kolikulitą gali gydyti tik gydytojas-urologas. Būtina kreiptis į specialistą, kuris pašalins ne tiks simptomus, bet ir priežastis, jei kalbama apie infekciją.

Gydytojas paskiria gydymą, įvertinęs ligos stadiją ir priežastį bei paciento individualias savybes. Dažniausiai tai būna injekcijos, antibiotikai ar kiti antimikrobiniai preparatai. Taip pat naudojama fizioterapija.

Neleiskite, kad liga gadintų Jūsų gyvenimą.

Šaltinis: www.medicus.ru
Parengė maru. Ačiū!!!

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą