dating sites on phone Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Konkursas moterims ir jas mylintiems, -čioms

Arunas | kovo 2, 2010

„Moters sveikatos ir grožio enciklopedija“ – tai didelės apimties (400 p.), gausiai iliustruotas leidinys, apimantis įvairią moters sveikatos ir gyvensenos tematiką – dažniausiai pasitaikančias ligas, negalavimus, jų pagrindinius simptomus, profilaktiką ir gydymo metodus, sveikos gyvensenos bei mitybos principus, intymaus gyvenimo, nėštumo, gimdymo, menopauzės ir kitų moters gyvenimo tarpsnių sveikatos specifiką.

Šią enciklopediją rengė gerai visuomenėje žinomi mūsų šalies gydytojai, remdamiesi naujausiomis medicinos mokslo žiniomis ir daugiamete praktine patirtimi.

Skaitytojų pageidavimu, enciklopedija papildyta kosmetologijos ir kitomis šiuolaikiškomis moters grožio išsaugojimo technologijomis.

Žinių apie įvairius negalavimus, patarimų bei rekomendacijų šioje knygoje ras įvairaus amžiaus moterys ir merginos. Leidinys skirtas moters sveikatingumo ir gyvenimo kokybės gerinimui

Čia kiekviena ras sau tinkamą ir reikiamą patarimą, kaip išsaugoti sveikatą ir grožį bei jaustis ypatinga.

Konkurso sąlyga labai paprasta. Parašyk komentarą kodėl būtent tu norėtum turėti šią enciklopediją. Dviejų originaliausių komentarų autoriai  Kovo 16d. laimės  „Moters sveikatos ir grožio enciklopediją“.

0
0

Komentarai

 • Kiek girdėjau, tai ši knyga labiau skirta moterims, planuojančuoms nėštumą. Bent jau tikrai daugiausia info yra paminėta tema. Tai va, negaliu sakyti, kad būtent tai ir planuoju (sakoma – planuok, planuok, o Dievas tik pasijuoks), bet ignoruoti irgi negaliu – gyvenimas eina į priekį;), o organizmas amžinai pasiruošęs t.p. nebus. O gal knygos autorių komentarai ir patarimai tik paskatintų atliktų moteriai skirtą dalią? Nepaskaičiusi nesužinosiu… 🙂

 • Trys žodžiai, kuriems atsispirti negaliu: sveikata, grožis bei enciklopedija, o čia viskas viename 🙂
  Parodykite nors vieną moterį, kuriai nerūpi jos sveikata ir grožis? Aš ne išimtis B).
  Turiu įvairių klausimų apie "moteriškas problemas", įdomu būtų pasiskaityti informacijos kuo daugiau. Kadangi iliustracijų daug- kiekvienas komentaras tampa aiškesnis.

 • Pas mus namuose pilna vien vaikiškų knygelių:)viena kita knyga apie vaikučiu maitinimą,auginimą bet nei vienos knygos sau:(kai augini vaikus save tenka šiek tiek primiršti,apleisti,pirmiausia rūpiniesi mažylių sveikata,gerove.Tad iškilus moteriškiems klausimams šiokios tokios informacijos tenka ieškotis kompiuteryje.Bet gi visi žinome kad knygos nepakeis joks kompiuteris ar televizorius.Manau tik knygoje galima rasti išsamiausia informacija.Labai norėčiau turėti bent vieną knygą sau…apie save…;)

 • Nors jau esu 2-jų anūkėlių močiutė, bet vis dar esu moteris, noriu būti graži sau ir savo vyrui (nesvarbu, kad jis jau senelis), noriu nesiskųsti sveikata. Juk dabar, kai vaikai užauginti, anūkai paauginti, atsiranda laiko ir sau. Juk nebūna per vėlu, kiekvienas gyvenimo amžiaus tarpsnis yra nuostabus. Tad labai norėtusi „Moters sveikatos ir grožio enciklopedijos“ dėka padidinti savo metų sukauptos išminties bagažą. Esu tikra, kad 400 puslapių knygoje žinių, atsakymų į dominančius klausimus apie grožį ir sveikatą gali rasti kiekviena moteris.
  Ar žinote kokią knygą, kuri būtų įdomi kelioms kartoms? Atsakymas paprastas –
  "Moters sveikatos ir grožio enciklopedija".
  Knyga viena, o patarimų rastumėm net kelios kartos: aš-mama ir močiutė, dukra, marti ir anūkė.
  Tad visos būkime sveikos ir gražios.

 • Moteris laikanti rankoje obuolį tai pradžių pradžia, tai visa ko esmė ir prasmė…
  Juk nuo seno yra žinoma, kad obuolys ne tik vaisingumo simbolis, bet ir aukščiausias meilės iššūkis, kviečiantis žmones visame pasaulyje ieškoti vienas kito, kaip sau skirtos antros obuolio puselės… Tegu, kad ir visą gyvenimą…
  Ak, tos moterys, moterys… Jos ir Deivės, ir laumės, ir raganos. Jos viskas viename… Juk tikra moteris tai ne tik skalbianti drabužius, adanti kojines ar verdanti gardžiai kvepiančią kopūstienę… Tikra moteris – tai moteris, kuri kaskart suvilioja savo vyrą iš naujo, kuri savo šypsena nuginkluoja už greičio viršijimą ją sustabdžiusį policininką, kuri sugeba taip pažvelgti į savo vaiko skriaudėją, kad pastarajam daugiau nebekyla noras ką nors nuskriausti..
  Ak, moterys, moterys… Joms niekada nebus gana komplimentų, dėmesio ir grožio..
  Jos moka šypsotis, kai širdis rėkia iš beprotiško skausmo, jos sugeba pakilti, kai buvo beviltiškai sutryptos į gatvės grindinį ir jos kaskart gali pradėti gyvenimą iš naujo…
  Esu už moterį, kuri rankoje laiko obuolį, parodydama, kad visas pasaulis telpa mažyčiame moteriškame delne… Delne, kuris vakarais paglosto kūdikio galvelę, rytais prisiliečia prie mylimojo skruosto ir mintimis prisiglaudžia prie raukšlėtų akių kampučių tų, kurie jau išėjo…

 • Moteris visada pirmiausiai skuba žiūrėti vaikučių,vyrų,rūpintis jais,o mūsų sveikata kaip ir lieka antram plane.Ir tik sušlubavus sveikatai,mes puolame rūintis ir ja ir pasižadėti viskas nuo rytojaus tikrai rūpinsiuosi sveikata labiau..o kai išaušta rytojus,mes vėl bėgame skubame it voverytės.O vyrams ir vaikams mes reikalingos sveikos,gražios ir su plačiom šypsenom. Visada vakare skaitau-dukrytei pasaką.Kaip norėčiau turėti šią enciklopediją namie.Kad tyliai tyliai namiškiams sumigus,aš galėčiau skaityti,atrasti ,tai ko net nenumanau,naudotis patarimais.Kad kiekvieną rytą,kiekvieną valandą,minutę,sekundę būčiau sveika,laiminga,graži ir su labai plačia šypsena.o juk šypsenos daro stebuklus 🙂

 • Kolkas nesu mamyte, taciau noreciau tureti bent viena naudinga knyga sawo senu knygu spintoje, kurioje turbut nieko panasaus i sia nera. Butu naudinga gauti patarimu busimai mamytei apie nestuma ir daznai puolancias ligas bei dalintis savo ziniomis su kitomis. Juk gyvenimas trumpas, turime jaustis saugios ir sveikos bei apsaugoti kitus. Moteris yra jautri butybe, joms tenka priimti i pasauli kudikeli, rupintis juo ir savimi. Kiekviena noretu tureti kazka panasaus, taciau ne visada taip paprasta isgyti kazka naujo ir naudingo, ypac knyga, kai seimai atiduodi viska, ka turi ir ka gali duoti.

 • Labai norėčiau turėti „Moters sveikatos ir grožio enciklopediją“, nes šiuo metu laukiuosi vaikelio. Manyje vyksta dideli pokyčiai- kūno formos keičiasi, pilnėju, tačiau norisi neprarasti moteriško žavesio. Dabar metas, kai turiu ypatingai rūpintis savo sveikata ne tik dėl savęs, bet ir dėl mažylio. O kol dar nekankina bemiegės naktys, kol dar turiu laisvo laiko, kurį galiu skirti sau, tai būtų labai įdomu ir naudinga pavartyti, paskaityti, daugiau sužinoti apie visa, kas rūpi moterims – apie grožį, sveikatą. Norisi žinoti daugiau ir tai pritaikyti realybėje. Tikiu, kad knyga gali padėti išspręsti problemas, kurių turime kiekviena, būdama moterimi.

 • Labai norėčiau knygos šios,
  Kurią knygyne jau mačiau.
  Tačiau norėtųs perskaityti,
  Ne tik lapus jos pavartyti.
  Čia moterims lyg tikras lobis,
  Gali atrasti tai ko noris –
  Apie sveikatą ir ligas,
  Sveikos gyvensenos tiesas.
  Knyga skirta panelėms ir senjoroms,
  Patiks net išrankiausioms ponioms.

 • Nesvarbu kokios kūno formos – norisi, kad kūnas būtų sveikas. Gera figūra dažniausiai būdinga negimdžiusioms ir visokių vaistų nuo nėštumo nevartojančioms. Moteris privalo rūpintis ne tik savo išvaizda, bet ir vidumi. Nes ir nuo psichologinio nusiteikimo ir prikauso fizinė hormonija. Tai mano nuomone – kažin ar kas nors apie tai yra parašyta šioje knygoje.

 • Laba diena mielos konkursantės:)

  Pirmiausiai dėkojame [b]Alma littera įmonių grupei[/b] skiriant enciklopedijas šiam konkursui.
  Dėkojame Jums aktyvų dalyvavimą laimint enciklopedijas. Jokių specialių komisijų nesudarinėjome. Nuomonę renkant nugalėtojas išreiškė atsitiktinai atrinkti asmenys.
  Savo nuomones išreiškė 12 asmenų. Iš jų: 9 moteriškos giminės atstovės ir 3 vyriškos giminės atstovai. Kiekvienas galėjo skirti du balus savo favoritams.
  [u]Rezultatai tokie:
  [/u]
  [b]valerija: 4 balai
  angel: 9 balai
  sapne: 3 balai
  vaidilute: 6 balai
  vanile: 1 balas
  grite: 1 balas.[/b]

  Kitos konkurso dalyvės nesurinko nė vieno balo.

  „Moters sveikatos ir grožio enciklopediją“ laimėjo Angel ir Vaidulute.
  Nuoširdžiai Sveikiname:)

  Kitoms konkurso dalyvėms linkime nenusiminti, dažniau apsilankyti šioje svetainėje ir laukti kitų malonių konkursų akimirkų:)

  Ačiū už aktyvų dalyvavimą!

  Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai.

Parašykite komentarą