Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Konsultacijos

Šiuo metu galima pateikti tik klausimus apie ŽIV ir AIDS!
Skyrius Noriu paklausti sukurtas tam, kad nebūtų eilių, kad nereikėtų nervintis ir laukti darbo pabaigos, kad keletą mėnesių nereiktų laukti talonėlio patekimui pas gydytoją ir tik tada išgirstumėme, ką turime daryti, kad būtume geresni ir atidesni savo kūnui.

Čia jūs galite perskaityti kitų narių užduotus klausimus apie sveikatą , taip pat, neradus atsakymo, užduoti savo. Į jūsų klausimus atsakys mūsų specialistai – konsultantai – gydytojai, psichologas, specialistas narkotikų priklausomybės klausimais.

Perspėjame, kad tai – anoniminė elektroninė konsultacija, kai pacientas konsultuojamas remiantis tik jo aprašomais nusiskundimais ir sveikatos pasikeitimais, todėl visada išlieka klaidos tikimybė, už kurią Atsimink.lt konsultantai neprisiima atsakomybės. Mes stengsimės jums atsakyti kuo profesionaliau, taip, kad jums būtų geriausia, bet dėl konkretaus ištyrimo ir gydymo Jūs turite visada pasitarti su savo asmeniniu gydytoju.

Jūsų pateikti klausimai skirstomi į kategorijas, o šiose – priklausomai nuo klausimo turinio, susirgimo ar sveikatos pakitimo apie kurias klausiate – į grupes. Prieš pateikiant naują klausimą prašome peržvelgti, ar panašus klausimas nebuvo užduotas praeityje – taip sutaupysite mūsų ir savo laiką . Jei jus dominanųsio klausimo ar atsakymo neradote – užduokite klausimą pasirinkę atitinkamą punktą esantį kairėje pusėje.

Klausimą pateikti gali tik registruoti atsimink.lt nariai.
Jei jūs jau užsiregistravę, - prisijunkite įvedant vartotojo vardą ir slaptažodį.
Jei jūs nesate užsiregistravę - užsiregistruokite.