Contex condoms
Navigacija

Prostatito klubas
Specialistų konsultacijos
Pranešimai forumuose
Viešas balsavimas
Kokius straipsnius skaitote internete?

Psichologija

Kultūra/Menas

Sveikata

Mokslas

Žymūs žmonės

Kriminalai /Skandalai

Domina visos išvardintos temos

Kita

Noriu paklausti - Klausimo ir atsakymų peržiūra
Tema: Rūgštingumas, vaistai ir seksualines problemos.
Kategorija: Dėl sveikatos sutrikimų
Grupė: Virškinimo sistemos sutrikimai

Autorius: luksis (28, vyras)
Klausimo pateikimo data ir laikas: 2011-08-30 10:56

Nusiskundimai: Turiu labai rimtą ir skaudžią problemą kurios nesugeba beveik niekas išspręsti. Jau pradėjo griūti santykiai su antrąja puse, todėl nusprendžiau parašyti. Ir dabar net nežinau nuo ko pradėti. Viskas prasidėjo nuo rūgštingumo jis pamažu stiprėjo ir stiprėjo kol galiausiai pačiam nėjo susitvarkyti, tada kreipiausi į daktarus kurie man skirdavo vieną kursą, po to kitą kursą vaistų ir taip pasaką be galo... Buvo daromi šimtai tyrimų, žarnos ryjimas, apžiūrinėdavo, vėl vaistų kursai, bet niekas nepadėdavo. Gerdavau vaistus, vieni nieko nepadėdavo ar tik trumpam, o kiti vos juos nutraukdavau praėjus gydymo kursui, man ir vėl kilti rūgštys pradėdavo, tada vėl turėdavau lankytis pas daktarus ar imtis vėl tų pačių vaistų. Taigi jau vaistai turbūt beveik visokie išbandyti ir daktarų aplankyta begale per tiek laiko. Kad būtų paprasčiau tai galite nerašyti kokio maisto vengti, kokioje padėtyje reikėtų gulėti, kiek laiko prieš miegą nevalgyti ir pnš, nes visus nurodymus jau mintinai žinau ir kiek galiu vadovaujuosi :) Kaip jau supratote pas mane yra gastroezofaginio refliukso liga, taigi manau reikėtų dar paminėti kokius vaistus esu vartojęs, ir kokius vartoju šiuo metu. Vartojami buvo įvairūs vaistai ir jų skiriami kursai. Kažkada vartojau visokius Raniberl, įvairius miltelių pavidalo vaistus, tie kurie tokiam silpnam rūgštingumui skirti mažinti arba, kai nėra taip blogai, bet jie arba visiškai nepadėdavo arba tik šiek tiek, o jau iš rimtesnių vaistų, tai Lexotanil, esu gaves gydymo kursą su Omeprazol, Ospamox ir dar kelios tabletės antibiotikų kursas kažkoks buvo( didžiausias nuodas ) o šiuo metu vartoju nuo rūgštingumo vaistus Eglonyl šie vaistai tikrai labai padeda ir kai juos vartoju man rūgštys beveik nekyla, nes kasdien juos geriu. Gerdavau iš pat pradžių po puse tabletės, o dabar geriu po trečdalį. Būną, kad Eglonyl negeriu kokias tris dienas, bandau nutraukti, bet pradeda vėl blogai darytis ir kilti rūgštys, galima sakyti, kad būna visaip.

ESMINIS DALYKAS: daktarai yra sakę, kad rūgštys man ne tiek kyla nuo maisto,(aišku maistas ir šiek tiek turi įtakos) kiek didžioji dalis nuo nervų, patiriamo streso namie, darbe, nuo skrandžio nervų. Yra sakę, kad rūgštingumas susijęs galvoje, pasamonėje. Gal todėl tokius ir vaistus gert kur su nervais kažkas yra ir pnš reikia.

ANTRAS ESMINIS DALYKAS: kad tokie vaistai, kaip Eglonyl, Lexotanil, Omeprazol ir kiti turi be galo daug šalutinių poveikių kurie iš ties gąsdina ir mane veikia. Man asmeniškai yra pats skaudžiausiais dalykas kuris ardo santykius, tai lytinės sistemos sutrikimai, orgazmo sutrikimas, erekcijos sutrikimai. Seniau padarydavau su antrąja puse ir tris kartus ir daugiau ir pnš, problemų nebūdavo, o dabar kai geriu šiuos Eglonyl vaistus, man visiškai sekso noras yra pradingęs, nenoriu nei to sekso, nei kažką daryti, seniau savaitę laiko nesimatęs ir visiškai nesimasturbavęs, kai susitikdavau žvėriškai norėdavau sekso, o dabar jau to nėra... ;( kartais būna sunku patirti orgazmą, jis būna nebe toks stiprus ir malonus, ne taip gerai stovi ir viskas per tuos vaistus... O taip noriu daryti ir tų kartų daugiau ir, kad viskas būtų kaip seniau. Taigi daktare ką man daryti?? Būkite geras patarkite, gal galite man pasiūlyti nuo rūgštingumo ar nuo nervų, tokius vaistus kurie man negadintų seksualinio gyvenimo? Kurie neveiktu mano lytinių funkcijų? Jei žinote patarkite. Arba jei tokios galimybės nėra, tai gal ką reikėtų gerti papildomai? Kokius nors stimuliuojančius lytinę sistemą ir norą vaistus ar papildus? Skaičiau apie papildą TRIBESTAN. Kokia Jūsų nuomonė apie jį? Girdėjau ir gerų atsiliepimų ir, kad rūgštingumu sergantiems žmonėms tinka ir labai noras didelis būna.

Laukiu Jūsų komentarų, patarimų, nes jau nežinau, kaip atstatyti tą norą...

Jų atsiradimas ir vystymasis: Intensyvus rūgštingumas prasidėjo maždaug prieš 3 metus ir vis stiprėjo, kol gyvenimas pasidarė nepakenčiamas ir kuo toliau tuo labiau, niekas nepadeda. Simptomai, kai kyla rūgštys: prakaituoja delnai, stoja širdis, trūksta oro.

Plačiau: Matoma tik specialistui
Klausimas ir papildoma informacija:
 
Pateikta atsakymų: 1
Tik registruoti nariai gali matyti atsakymus į klausimus
Pasirinkite veiksmą
 
Atmintinė
»Pateikti klausimą gali tik registruoti nariai.
»Į pateiktus klausimus gali atskyti tik Atsimink.lt specialistai-konsultantai.
»Komentarus, pastabas, papildomą informaciją klausimo autorius gali įrašyti bet kada. Ne klausimo autorius - tik tada, jei klausimo autorius tai leido (temos neužrakino).
»Klausimo autoriaus „užrakintos“ temos tampa viešos po 30 dienų nuo klausimo pateikimo. Tuomet temose gali rašyti bet kuris registruotas narys.
Prisijungti
Vartotojas

Slaptažodis
Dar ne narys?
Registruokis!

Pamiršai slaptažodį?
Paklausk!


Paremk svetainę
Paremti svetainę galite siųsdami SMS žinutę:
 • Lietuvoje su tekstu TXT ATSIMINK numeriu 1337 (1 LTL)
 • Didžiojoje Brintanijoje FOR ATSIMINK numeriu 60999 (1 GBP)
 • Airijoje PTW ATSIMINK numeriu 57802 (2 EUR)
 • Norvegijoje TXT ATSIMINK numeriu 2201 (15 NOK)


 • Partneriai ir draugai
  Images: 3.gif

  Images: 3.gif


  Žvakutės
  Kviečiame visus, kurie neabejingi, pagerbkime mirusius nuo AIDS:
  Uždekime kiekvienas simbolinę žvakę!

  (International AIDS Candlelight Memorial)