older dating online australia login Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Labas, mano vardas narkotikas!

Arunas | rugpjūčio 21, 2013

Aš kontroliuoju tave, įsakau tau meluoti ir vogti.  Tu padarysi dėl manęs viską, kad tik turėtum mane savo rankose. Tu meluosi savo motinai, vogsi iš savo tėvo.

Kai matysi jų ašaras turėtų tau skaudėti!… Aš esu tavo sąžinė, aš noriu turėti tave savo valdžioje. Aš atimu vaikus iš tėvų ir tėvus iš vaikų, aš atimu tavo draugus. Aš atimu viską iš tavęs… Tavo išvaizdą ir tavo pasididžiavimą.

Aš visuomet būsiu su tavimi, visada šalia tavęs. Tu nusispjauni į visus: šeimą, draugus ir pinigus. Tu nori gauti, o aš noriu  duoti. Noriu atimti iš tavęs viską kol daugiau nieko nebebus  galima atimti. Jei tu nori išbandyti mane, žinok , kad tai – nėra žaidimas.

Esant galimybei, aš padararysiu tave išprotėjusiu. Aš sunaikinsiu tavo kūną, tavo sąmoningumą. Aš atimsiu iš tavęs širdį ir sielą.  Tavo siela yra mano. Aš būsiu tavo košmaras naktimis! Tu girdėsi balsus ir  riksmus galvoje.

Tai yra mano dovana tau, bet jau per vėlu. Tavo širdis yra mano valdžioje. Tu pasigailėsi, kad pabandei mane… taip yra visuomet…, bet tai buvai tu, kuris atėjai pas mane. Tu žinojai, kad taip nutiks. Tu apie tai girdėjai dažnai. Bet tu norėjai pabandyti, pasirinkai pats šį košmarą.  Tu galėjai prieštarauti ir pasitraukti. Aš valdau tave – tu esi mano vergas. Aš galiu ir numirti su tavimi jei tik panorėsiu.

Kai dabar tai išgirdai -ką tu darysi!?

Patikrinsi mane? Tai tavo sprendimas. Aš galiu tau suteikti žodžiais nenusakomą skausmą…

Ateik. Ateik, paimk mano ranką ir leisk man palydėti tave į pražūtį!

Manai, kad tai  skamba viliojančiai?

Narkotikas

Kopijuoti, perspausdinti ar kitaip platinti šioje svetainėje esančią informaciją be svetainės Atsimink.lt autorių sutikimo yra griežtai draudžiama.

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą