Abiti fiori lunghi Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Levi’s prieš AIDS

Arunas | lapkričio 18, 2007

Kasmet įvairių žymių markių gamintojai vykdo įvairias labdaringas akcijas, palaikančias skurstančias šalis bei skirtas kovai su ligomis. Kompanija Levi‘s nėra išimtis ir šiemet gruodžio 1 minės Kovos su AIDS dieną. Ši akcija vyks 26 Europos šalyse, kurių viena šiemet bus ir Rusija.

Prie įėjimo į Levi‘s parduotuves Maskvoje bus parduodami marškinėliai su specialiai sukurtu užrašu. Gautas pelnas akcijos metu bus skirtas labdaringiems fondams ir kovos su AIDS organizacijoms, daugiausia AIDS Action Europe.

Šiems marškinėliams Levi‘s Design Studio dizaineriai sukūrė ryškiai mėlyną spaudą. Jis taip pat bus ir ant kontraceptinių priemonių Durex pakuočių, kurios bus dalinamos Levi‘s parduotuvėse Maskvoje akcijos metu.

Jau nuo 9 dešimtmečio pradžios kompanija Levi Straus & Co bei jos sukurtas labdaringas fondas aktyviai palaikė kovą su AIDS. Fashion Time duomenimis, kompanija paaukojo daugiau nei 37 milijonus dolerių informaciniams projektams, stabdantiems ŽIV infekcijos plitimą. „Levi‘s supranta savo atsakomybę ir svarbų vaidmenį kovoje su AIDS.

Mes įnešame savo indėlį, informuodami apie problemą ir aktyviai dalyvaudami priemonių, reikalingų ligos plitimui užkirsti, rinkimui,“ – kalba kompanijos marketingo skyriaus viceprezidentas Mike‘as Jubert‘as.

Šaltinis: www.aids.ru
Parengė maru. Ačiū

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą