real mature singles Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Milano

linasmm | rugsėjo 11, 2007

Lietuvos scenos ir televizijos žvaigždės kasdien susiduria su didžiuliu žiniasklaidos dėmesiu. Vos atsivertęs laikraštį ar įsijungęs televiziją, išvysi skandalų kupinas antraštes. Viena žvaigždė pateko į nemalonią situaciją, kita buvo pastebėta apsipirkinėjanti apatinių drabužių parduotuvėje ir panašiai. Maža to, labiau domimasi jų lovos reikalais ar karjeros posūkiais, negu tuo, jog žvaigždės yra tokie patys žmonės, kaip ir mes visi.

Todėl mūsų svetainė — Atsimink.lt — domėsis ne skandalais, o paprastais žmogiškais dalykais. Mums svarbiausia Tavo nuomonė apie sveikatą — kiekvienam žemės gyventojui svarbiausią dalyką.

Pristatome antrąją žvaigždę – Milano

Milano — tai jaunas, puikiai dainuojantis ir  šokantis atlikėjas. Milano debiutinė daina “Nieko nereikia daugiau” pateisino visus lūkesčius ir užėmė aukščiausias vietas įvairiose Lietuvos radijo stočių topuose. Tą patį 2005 metų pavasarį, pasirodęs LTV laidoje „Lietuvos dainų dešimtukas“, Milano lengvai laimėjo šios laidos pavasario sezono 1-ąją vietą. Kita daina, lyriška baladė „Myli nemyli“ užkariavo daugelio širdis. Ji tapo superhitu, išbuvusiu topų viršūnėse ne vieną savaitę. Daina „Daugiau nei viena naktis“ sudainuota duetu su Neli iš grupės „69 danguje“ pasiekė topų viršūnes. Energingas ir aistringas kūrinys „Padaryk mane laimingu“ taip pat sulaukė didelio susidomėjimo. Naujausia daina „Vėl ir vėl“ pristato debiutinį Milano albumą ir jau pradėjo savo kelią į topų aukštumas. Beje, Milano debiutinis albumas jau pasirodė.

Atsimink: Kodėl reikia / verta rūpintis savo sveikata?

Milano: Manau, kad sveikas žmogus yra pats laimingiausias. Didžiausias turtas yra sveikata. To pavyzdys yra tai, jog kai mes susergame, neskaičiuojame pinigų vaistams… Jau nekalbu apie labai rimtas ligas. Kai esi sveikas, esi kupinas jėgų, geros nuotaikos.

Atsimink: Kada rekomenduotumėte pradėtis rūpintis savo sveikata?

Milano: Manau ja rūpintis reikia nuolatos. Sveikata yra lyg namas, jeigu nepadėsi tvirtų pamatų- gražus stogas jo neišsaugos.

Atsimink: Kaip prižiūrite savo sveikatą?

Milano: Reikia būtinai judėti. Ypač daug žmonių dirba sėdimą darbą, visur važinėja mašina, maitinasi greitu maistu. Tai peilis gerai sveikatai ir gerai figūrai. O iš to išplauks ir bloga nuotaika, bei nemeilė sau. Be abejo, daugelis gali pasakyti, jog neturi laiko sportui ar maisto pasirinkimui. Tačiau galima bent pradėti žengti pirmus žingsnius link sveikesnio gyvenimo būdo. Pavyzdžiui, vietoj bulvių valgykite ryžius ar grikius. Bulvės duoda sotumo jausmą, tačiau jos mažai suteikia organizmui energijos. Daugiau vartokite daržovių, rinkitės juodą duoną, o ne baltą. Jeigu namuose gaminate kepsnius ar žuvį, bandykite juos kepti suvyniojus i foliją orkaitėje. Taip liks ir vitaminai bei viskas iškeps savose sultyse. Pats taip darau ir tikrai skanu bei sveika. NEPERSIVALGYKITE! Dozuokite maisto porcijas. Ir, be abejo, JUDĖKITE! Nuvažiavę į miestą, palikite automobilį ir prasieikite.

Atsimink: Kiek laiko skiriate sveikatos priežiūrai?

Milano: Laiko neskaičiuoju, tiesiog dabar stengiuosi gyventi taip, jog jau automatiškai bandyčiau gyventi sveikiau.

Atsimink: Kam skiriate ypatingą dėmesį?

Milano: Daugiau dėmesio dabar skiriu mitybai bei sportui. Norisi palaikyti gerą formą, nes tada ir pats geriau jaučiuosi, tampu energingesnis.

Atsimink: Kaip dažnai lankotės pas gydytojus?

Milano: Na tikrai ne dažnai… Bet manau, kad profilaktiškai teks greitu metu nueiti.

Atsimink: Ką manote apie  AIDS problemą ir kokiu būdu galima mažinti ŽIV infekcijos plitimą?

Milano: Manau, kad ŽIV infekuotu žmonių būtų mažiau, jeigu mažiau būtų atsitiktinių lytinių santykių. Kiekvienas žmogus turi save saugoti ir pagalvoti apie pasekmes. Dylant ištikimybės sąvokai ir laisvesniam požiūriui į santykius, ši problema įgauna pagreitį.

Atsimink: Ar esate kada nors atlikęs ŽIV testą?

Milano: Ne, nesu.

Atsimink: Ką palinkėtumėte žmonėms turintiems aktyvų seksualinį gyvenimą?

Milano: Jeigu tai aktyvus seksualinis gyvenimas su tuo pačiu partneriu, tai linkiu jiems sėkmės! Bet jeigu tai vyksta vis su kitais partneriais, manau reikėtų tokiam žmogui pamąstyti ko jis ieško gyvenime, ko nori ir ko jis bijo…

Atsimink: Kur ieškote informacijos apie sveikatą?

Milano: Specialiai neieškau, nes pagrindus žinau. Nesu sveiko gyvenimo būdo fanas. Tiesiog pats pajutau ką reikia daryti, kad jausčiaus gerai.

Atsimink: Pasitikite ar nepasitikite informacija apie sveikatą, skelbiama masinėse informavimo priemonėse (televizija, žurnalai, laikraščiai, reklamos, internetas ir pan.)? Kodėl?

Milano: Na, kad visai meluotų, taip nėra. Tačiau masinėse informavimo priemonėse daug būna užslėptos reklamos, kuri kartais gali išvilioti daug pinigų, o naudos bus mažai.

Atsimink: Ką manote apie mūsų svetainės ir kitų panašių sveikatai skirtų svetainių koncepciją?

Milano: Jeigu jaučiate, kad to reikia žmonėms, tada smagu.

Atsimink: Ko palinkėtumėte svetainės lankytojams?

Milano: Prisiminkite, kad gyvenate tik kartą, todėl rūpinkitės savimi kiekvieną dieną, nes ta diena negrįš… Jauskite gyvenimą, džiaukitės juo!

Atsimink: Ačiū už nuoširdžius atsakymus ir bendradarbiavimą. Tikime, Jūsų indėlis skatinant rūpinimąsi sveikata, duos apčiuopiamą naudą svetainės lankytojams ir jų draugams.

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą