egyptian dating sites free Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Nematomi žmonės

Arunas | birželio 16, 2008

Paskutiniai įvykiai parodė, kad suaktyvėjus homoseksualams, bažnyčia ir valdžia pasiruošusios pradėti stambią kampaniją prieš juos. Ir sakoma, kad tos kampanijos tikslas nėra užgniaužti homoseksualumą.

Visi jų veiksmai nukreipti prieš konkrečius žmones, nešiojančius tą „virusą“ – gėjus ir lesbietes. Ką galėtų padaryti homoseksualai, kad išvengtų spaudimo? Atsakymas paprastas – pasislėpti, sudaryti vaizdą, kad jų – mūsų – nėra, tapti socialiai nematomais. Būtent to siekia jų priešai.

Šis procesas vyksta visur. Kiek šeimų, kurių tėvai, žinodami apie vaiko homoseksualumą, sudaro vaizdą, kad nieko nesupranta ir vengia bet kokių pokalbių ta tema?

Kiek kartų girdėjome tokių „tolerantiškų“ pasvarstymų: „Tegu gyvena, tegu užsiima kuo nori, tik viešai tegu nesirodo“? Kodėl iki šiol stengiamasi priimti įstatymus apie homoseksualizmo propagandos draudimą? Ir kodėl, meras uždraudė eitynes ir minėjimus, o bažnyčia ragina „mušti“ gėjus?

Atvirų homoseksualų skaičiaus mažėjimo siekia ir įvairiausių terapijų taikymo asai. Jie irgi žino, kad neįmanoma išgydyti homoseksualumo. Bet, iš principo, gali pasiekti, jog žmogus nebeidentifikuotų savęs kaip gėjaus ar lesbietės, o to visai pakanka. Bažnyčios ne tokios radikalios: jos sutinka priimti „nusidėjėlį“, jei jis „gailisi“, kovoja su „nuodėme“, jei savęs daugiau nebevadina homoseksualu.

Kol kas televizijoje ne tiek daug laidų, kur homoseksualai būtų parodyti teigiamai. Jei jų skaičius išaugtų, prasidėtų visuomenės „protestai“. Tas pats prasidėtų, jei bet kokie homoseksualumo aspektai be etiketės „išsigimimas“ ar „nukrypimas“ būtų įtraukti į mokyklos programą. Visuomenė nepakęs, kad žmonės (o ypač vaikai) matytų gėjus ar lesbietes.

Galima įtarti, kad reali priežastis neleisti homeksualams „išeiti iš šešėlio“ yra tokia. Kuo daugiau žmonės žinos apie gėjus ir lesbietes, kuo dažniau juos matys, tuo greičiau juos priims visuomenė. Nuo to homoseksualų gyvenimas bus geresnis, komfortiškesnis. O to kovotojams su „homoseksualumu“ visiškai nesinori. Jie supranta, kad tokiu atveju anksčiau ar vėliau teks keisti įstatymus, suteikti įvairias teises, leisti įforminti santykius.

Todėl dabar principas „nėra žmogaus – nėra problemos“ logiškai pakito į „nėra reiškinio – nėra problemos“. O valdžia bet kokiomis jėgomis pasistengs išlaikyti status quo.

Atsiuntė anonimas.
Iš rusų kalbos vertė Maru. ačiū

0
0

Komentarai

  • taikluma.

    kada mūsų politikieriai pradės gerbti žmogaus teises?
    Našlė su vaiku patapusi nebešeima, išsiskyrusi irgi išmesta už borto, homoseksualūs asmenys turi slėptis ir gėdytis savo meilės. Ką daro tie >>><<<< ( čia norėjau nusikeikti) KIek jie gyvens kitų sąskaita ir tyčiosis iš žmonių?

    Tol kol mes Lietuviai nepradėsime priešintis tokiems reiškiniams. Mum reikia protingų ir išmintingų nesusikompromitavusių valdžios vyrų.
    Pradėkite priešintis, nes vieną dieną JUms pasakys, kad nebesate žmogus….

Parašykite komentarą