free no sign up chat site Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Net protingiausią gėjų išduoda pirštai

Arunas | gegužės 28, 2006

Kokių tik būdų nėra sugalvoję psichologai atpažintį gėjų: buvo siūlyta stebėti elgesį, balso tembrą, aprangą. Bet greičiausiai nė vienas iš jų neveikia. Atrodo, tik visai neseniai buvo atrastas gėjų „lakmuso popierėlis“.

Britų mokslininkai įsitikinę, kad yra bent vienas būdas nustatyti žmogaus lytinę orientaciją: užtenka pamatuoti du dešinės rankos pirštus. Po to smiliaus ilgį reikia padalinti iš bevardžio piršto ilgio. Gautas dydis ir padės nustatyti tikrąją žmogaus prigimtį. Jei tiriamas asmuo vyras ir gautas koeficientas mažesnis nei 0,97, jam nebereikėtų daugiau sekioti paskui sijonus: jis aktyvus gėjus. Panašiai galima pasakyti ir apie moteris, kurių koeficientas mažesnis nei 0,97: skaičius reiškia, kad ji – pasyvi lesbietė.
Koeficientas nuo 0,97 iki 0,99 vyrams: jis tikras mačo. Šis koeficientas apie moteris sako, kad gražiosios lyties atstovės orientacija yra heteroseksuali, tačiau ji greičiausiai nežada nepakartojamų nuotykių lovoje. Jei gautas koeficientas patenka į intervalą 0,99-1,1, tai kitos moterys turėtų žiūrėti į jus su pavydu: jūs gardus kąsnelis bet kokiam vyrui. Likti su jumis nakčiai: kiekvieno heteroseksualaus vyro svajonė. O vyrai, turintys tokį koeficientą, vargu ar gali ką sužavėti lovoje.

Žmonės, kurių koeficientas didesnis nei 1,1, būtinai homoseksualai. Tiesa, apie tai žino tik moterys. Gražiosios lyties atstovės, turinčios tokius pirštus, dažniausiai būna aktyvios lesbietės.

Vyrai gal nė neįtarti apie savo prigimtį: jie pasyvūs gėjai. Šie sensacingi rezultatai yra neseniai paskelbtame Lankašyro grafystės universiteto (D. Britanija) psichologijos profesoriaus Džono Meningo darbe. Jo tyrimų rezultatus patvirtino ir kiti mokslininkai. Iš viso buvo ištirta daugiau nei 100 tūkstančių vyrų ir moterų. Kaip pažymi mokslininkas, pirštų proporcijos susiformuoja dar motinos kūne, kai embrionui būna apie tris mėnesius. Smiliaus augimą skatina vyriškas hormonas testosteronas, bevardžio – moteriškas estrogenas. Jei cheminis balansas teisingas, gaunamos normalios proporcijos. Kitais atvejais galimi nukrypimai. Testosterono  perteklius motinos organizme atsiranda tada, kai nėščia moteris būna nepatenkinta. Taigi jei šeimos tėvai nori turėti normalių vaikų, tai jiems reikėtų kartas nuo karto atlikti savo sutuoktinio pareigas. Bet su saiku. Dėl per didelio pasitenkinimo atsiranda per daug estrogenų, o kartu išauga ir rizika būsimą mergaitę paversti pasyvia lesbiete, o berniuką – lipšniu gėjumi.

www.britva.gay.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą