encontrar pareja lima Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Organizmo valymas

Arunas | sausio 7, 2009

Kaip žinoma, nuo gimimo momento skirtingose mūsų kūno vietose kaupiasi įvairūs nereikalingi komponentai. Tai įvairūs gyvybinės veiklos produktai, kurių dėl įvairių problemų mūsų organizmas nesugebėjo perdirbti. Pavyzdžiui, įvairios azoto junginių skaidymo liekanos, su kuriomis vos sugeba susidoroti kepenys. Jie kaupiasi dėl nesaikingo gyvulinių baltymų vartojimo. Druskų sankaupos kepenyse ir sąnariuose – tai piktnaudžiavimo aštriu ir sūriu maistu pasekmės, cholesterolio nuosėdos ant indų sienelių – nuolatinio persivalgymo riebiu maistu rezultatas, ir kt.

Rezultatas – papilkusi oda; riebaluoti, išretėję plaukai; papildomas svoris, besikaupiantis ant talijos ir klubų.

Už švarą organizme kovoja:
–    žarnynas, kuris šalina viską, ką mes valgom;
–    inkstai, kurie šalina galutinius produktų apykaitos produktus;
–    kepenys, kurios per minutę įvykdo tūkstančius biocheminių reakcijų, švarinančių organizmą.

Bet jiems reikia padėti, todėl būtina žinoti, kaip teisingai valyti organizmą.

Pirmas organizmo valymo etapas – žarnyno valymas. Dabartinėse praktikose dažnai naudojami saugantys preparatai, gerai subalansuoti augaliniai slopinantys, bet tik sukomplektuoti su kitais produktais – pavyzdžiui įvairios rūšys ląstelienos, vitaminai ir probiotikai, žarnyno florą gerinantys produktai. Ypač efektyvūs kompleksiniai produktai, susidedantys iš įvairių augalinių pluoštų. Iš įvairių slopinančių rekomenduojamos stiprinančios daugiakomponentinės žolelių arbatos. Jos gerina žarnyno tonusą, padeda jam atsinaujinti ir pašalinti užsigulėjusias nuosėdas.

Bet besaikis slopinančių priemonių vartojimas gali baigtis disbakterioze. Geri ir kiti produktai, pasižymintys kompleksiniu valančiu poveikiu. Jie ne tik valo kraują ir limfą, padeda pašalinti toksinus, bet ir padeda išvalyti druską ir sąnarių, pasižymi antialerginiu ir antinavikiniu poveikiu. Šiuose produktuose yra ekstraktų ar kitokių gydančių žolelių dalių.

Įvairialypė ir kryžiažiedžių šeima. Kai žarnynas išvalytas, jame turi gyvuoti jam būdinga mikroflora – lakto ir bifido bakterijos. Šie mikroorganizmai sintetina B grupės vitaminus; reguliuoja įsisavinimo procesus, padeda formuoti imunitetą.

Būtinas etapas – kepenų valymas. Taip pagerėja tulžies susidarymas, pagerėja kepenų funkcijos, nesusidaro akmenys tulžies pūslėje. Valymui naudojami įvairūs produktai, taip pat ir margainis.

Pagerinti inkstų darbą, pakelti jų filtracvimo savybes, gerinti druskų šalinimą puikiai padeda hortenzijos ekstraktas.

Valant organizmą būtina laikytis dietos ir griežto maitinimosi režimo. Reikėtų visiškai atsisakyti kai kurių produktų ar vartoti jų kiek įmanoma mažiau.

„Ne“ – druskoms, prieskoniams, gyvuliniams riebalamas ir baltymams, taip mūsų mylimiems pyragaičiams, batonui, bulvėms, tabakui, alkoholiui.

„Taip“ – augaliniams riebalamas, džiovintiems produktams, medui, grūdų produktams, žuviai, raudonoms daržovėms. Ir, žinoma, vandeniui!

Jei normalus suaugęs žmogus per parą turi išgerti ne mažiau kaip du litrus nekaloringų skysčių, tai valymo metu šis kiek turi būti ne mažiau nei keturi litrai. Valymą reikėtų atlikti ne rečiau nei kartą per metus. Tai turėtų daryti bet kokio amžiaus žmonės. Šios rekomendacijos netaikytinos tiems, kurie riboja savo maistą dėl kokių nors ligų.

Šių pastangų vaisius bus nuostabi sveikata, puiki figūra, švelni oda ir puiki nuotaika.
Perspėjame! Visais su sveikatos gerinimu susijusiais atvejais būtina gydytojo konsultacija!

Vertė maru. Dėkojame.
Šaltinis: Mhealth.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą