busco pareja cajamarca Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Pasibučiuokim!

Arunas | gegužės 31, 2006

Žymiai jausmingiau bučiuoti partnerį į lūpas, o ne kurią nors kitą vietą, kadangi tai labai intymu. O ar Jūs pastebėjote, kad blogėjant santykiams partneriai nustoja bučiuoti vienas kito lūpas žymiai anksčiau, nei jie nustoja mylėtis.

Manau, mano draugai, kad bučinio galia tokia didelė dėl to, kad pagrindinių pojūčių organų nervinės galūnės yra žmogaus veide – rega, uoslė, skonis, klausa. Štai kodėl lūpos ir veido oda tokia jautri prisilietimams.

Bučinys – tik preliudija, einanti prieš kažką kitą. Kartais bučiavimasis gali būti kur kas labiau sujaudinantis nei pats lytinis aktas. Verta paklausti savo mylimojo, kokius bučinius jis mėgsta.

Ir beje, pagal tai kaip žmogus bučiuojasi, galima spręsti kiek jis yra seksualus. O pagal tai, ar mėgsta jis bučiuotis, ar ne, galima nustatyti seksualinio potraukio laipsnį. Kol bučiuojatės, smegenys akimirksniu atlieka seilių cheminę analizę ir nusprendžia apie jūsų seksualinį suderinamumą. Tad neverta labai ilgai atidėlioti pirmąjį bučinį. Geriausia iš karto suprasti ar tinkate vienas kitam.
 
Moksliškai įrodyta, kad bučiuotis naudinga. Tačiau toli gražu ne visi žino apie šią puikią gydomąją priemonę.

Pvz., papuasai savo seksualinio prielankumo partneriui neišreiškia bučiniu. Jie bučinį keičia blakstienų kramtymu ir kutinėjimu. Eskimai linkę trintis žandais ir liesti vienas kitą liežuviu.

Daug prarandate, jaunuoliai !

Bučinio metu stimuliuojamas seilių, kurios saugo nuo ėduonies, išsiskyrimas, masažuojamos dantenos.

Aistringas prancūziškas bučinys reikalauja įtempti virš 30 veido raumenų. Dėl to lyginasi veido oda, ji tampa standesnė ir geriau aprūpinama krauju. Endorfino hormonas, susidarantis besibučiuojančių organizme, sukelia nuskausminantį efektą.

Bučinys stabdo stresą, o išsiskiriantis adrenalinas sukelia džiaugsmingo aktyvumo įspūdį. Sakoma, kad trys bučiniai gali mus maloniai nuraminti visą parą.

Taigi, mano draugai, bučiuokitės į sveikatą ir kuo daugiau, tuo geriau. Tačiau atsakingai žiūrėkite į savo partnerio pasirinkimą. Reikalas tas, kad bučiuojantis galima perduoti daugiau nei 250 įvairių rūšių virusų ir bakterijų. Žinoma, seilėse esantys antikūnai daugelį iš jų neutralizuos, tačiau išlieka tikimybė užsikrėsti herpes virusu. Neduok Dieve, jei jūsų partneris serga gonorėja ar sifiliu. Tad, prieš atkišdami lūpas bučiniui pamastykite, ar galima nepažįstamą žmogų įleisti į savo intymią erdvę.

gayugansk.stsland.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą