hiv dating service Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Pažintys virtualioje erdvėje

Arunas | spalio 10, 2012

Tiesa ta, kad šiandien pažintys internetu populiarios visame pasaulyje ir jos jau niekam nebeatrodo nei keistos, nei įtartinos. Juolab nieko nebestebina virtualios draugystės įvairiuose socialiniuose tinkluose.
Specialios pažinčių svetainės tarsi įsipareigoja padėti susirasti gyvenimo meilę.

Aktyvus ir lengvai bendraujantis žmogus visa tai priima lyg dar vieną pasiūlymą ar šansą. Na,  o uždaro būdo internautas į visa tai pažvelgia daug rimčiau. Jis ilgiau varto internetinius nuotraukų albumus bei skrupulingiau ieško panašių pomėgių žmogaus, jį sudominusiose anketose.

Tad natūraliai kyla klausimas: kodėl gi nedrąsūs ir uždaro tipo žmonės yra mažuma tarp internetinių portalų lankytojų, kurie sugeba susipažinti bei bendrauti. Priežastis gana paprasta – tiesiog nedrąsūs ir savimi nelabai pasitikintys žmonės, baimindamiesi būti atstumti, peržvelgę kalnus anketų ar nuotraukų, galų gale apsisprendžia net nepradėti.

Kadangi eilinė nesėkmė ir patirtas stresas, pamėginus atsiverti tiems nematomiems žmonėms kitapus ekrano, dar labiau sumenkina nedrąsių žmonių savivertę. Taip pat, baimindamasis konkurencijos, uždaro būdo žmogus galvoja, kad tie kiti, kurie irgi ieškosi sau poros, yra geresni, nei jis. Galbūt todėl būtent šie žmonės ir mano, kad pažintys internetu yra netikros ir nenatūralios.

Žinoma, bendravimas pasauliniame internetiniame voratinklyje turi savo pliusų ir minusų. Tiesiog šiame, interneto ir šiuolaikinių informacinių technologijų amžiuje, – tai natūrali realybė, kuri neišvengiamai įsipina į kiekvieno socialiai aktyvaus žmogaus gyvenimą…

Leidimas naudoti straipsnį nekomerciniams tikslams gautas iš : psiman.ru

Dėkojame Jurgai ir Ingai už straipsnio vertimą ir redagavimą.

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą