conocer chicas Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Prieš gestapo būstinę bus pastatytas atminimo paminklas gėjams

Arunas | gegužės 17, 2006

Koncentracijos stovyklose žuvusių gėjų ir lesbiečių atminimui Austrijoje nuspręsta pastatyti monumentą, praneša Guardian. .  Apie naują paminklą, žurnalistams papasakojo jo autorius skulptorius-postmodernistas Hans Kupelveizer. Pagal Hanso planus, Holokausto aukų paminklas bus milžiniško dydžio negilus baseinas, pripiltas skirtingų spalvų vandens. Paminklas stovės Vienoje, Morcinplac aikštėje, kur iki 1945 metų buvo įsikūrusi Austrijos gestapo būstinė. Skulptorius tikisi, kad šį 310 tūkst. eurų vertės projektą jam pavyks užbaigti iki 2007 metų. Seksualinių mažumų teises ginančios organizacijos palaikė šią idėją. Pagal šių organizacijų duomenis, kartu su Holokaustu taip pat vyko didelės gėjų ir lesbiečių represijos. Pagal kai kuriuos duomenis, nuo nacių kankinimų žuvusių gėjų ir lesbiečių skaičius gali siekti tūkstančius.
Šaltinis: www.lenta.ru  
 

0
0

Komentarai

  • Chmmm 😐 neseniai teko skaityti rusiska straipsni apie ZIV. Rusijos mokslininkai teigia, kad viruso ZIV nera ???? Keista… Jie argumentuoja tuo, kad nera identifikuotas ZIV, todel vaistu taip ir nera. O medicinai yra labai palanku gauti finansine parama ZIV tyrimams. Zinoma, kad sergant AIDS nusilpsta imunine sistema, tai siuo pagrindu straipsnyje isvardinti apie 50 ligu prie kuriu tau priskirs ZIV pvz. hepatitas, turberkulioze, analinis seksas ir kt. (nepamenu daugiau).
    As labiau linkusi prie kitos versijos t.y. kad ZIV virusas yra zmogaus padarinys. Mes gerai zinome, kaip atliekami moksliniai tirimai su zmonemis. Visada atsiras savanoriu, o ypac Pietu Afrikoje. Taigi, mokslininkai 'genijai' pamodeliavo kazkoki virusa (istorija labai tyli), manau, kad greiciausiai vakcinos gamybai ir pabande ant savanoriu. Na ir virusas pasklido netiketu greitumu, kai suvaldyti negalima buvo. O kad ZIV virusas turi panasumo i bezdziones virusa, tai nieko nuostabaus, juk reikia is kazkur paimti donorine medziaga 😉

Parašykite komentarą