teenage dating sites uk Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Prostatos ligos – kitu kampu (Virtualus Prostatito klubas)

Arunas | sausio 19, 2009

Sveiki, mieli kolegos, vyrai ir juos mylintieji. Kiekvienas esame patyrę vienokius ar kitokius sužeidimus, kiekvienas esame sirgęs įvairiomis ligomis, kurios vieniems atrodo gėdingos, kiti gi yra tos nuomonės, kad gėda ne sirgti – gėda savimi nesirūpinti.

Daug žymių visuomenės atstovų, mokslo žmonių, filosofų ir psichologų amžiais gvildeno žmogaus egzistencijos problemas, faktus, mitus, daugelis jų mąstė kurgi vistik yra žmogaus patyrimo ir minties stiprumo ribos. buvo sukurta nemažai mitų, neatitinkančių tikrovės. Ir visai nesvarbu, ar tai mitai, ar realūs dalykai. Svarbiausia, kad buvo gilinamasi į dalykus, kurie vieniems buvo gyvenimo tikslas, kitiems gi – beprasmis laiko gadinimas.

Tokios pačios mintys sukasi ir apie ligas, o ypač tas, kurios susiję su vyriškumo ar moteriškumo išraiška. Džiugu žinoti, kad šiuo metu vis didesnis procentas asmenų kreipiasi į medikus, stengiasi su jais bendradarbiauti, gilintis ir domėtis savo susirgimu ir dalintis galbūt skaudžia patirtimi. Kiti gi, ypač jauni ir stiprūs vyrai, sužinoję apie su prostata susijusias bėdas, užsisklendžia savyje, kenčia patys, kankina savo artimus žmones, plaukia pasroviui laukdami, kol liga pati pasitrauks.

Sergant prostatos ligomis, labai svarbu diagnozuoti ligą, ja savalaikiai gydyti ir mokytis susigyventi su ja. Šiais laikais sirgti vis dar gėda, todėl tam, kad bent kiek palengvintume sergančiųjų prostatos ligomis, dalią, įkūrėme virtualaus prostatito klubą, kuriame bus galima diskutuoti visiems, tiek sergantiems prostatos ligomis, tiek prijaučiantiems.

Čia bus pateikiama nauja informacija, susijusi su vaistais, maisto papildais, sveika gyvensena, bus organizuojamos apklausos, žaidimai, publikuojami moksliniai pasiekimai, čia galima bus diskutuoti laikantis anonimiškumo principo. Labai svarbu yra tai, kad šioje svetainėje lankosi asmenys, kurie turi problemų su prostata, tačiau susigyveno su tuo ir sukaupė nemažą žinių bagažą, kuriuo mielai pasidalintų su savimi nepasitikinčiais ar bijančiais „aplinkinių pasmerkimo“ žmonėmis.

Taigi, kviečiame visus diskutuoti, domėtis, dalintis informacija, klausti, o mūsų komanda savo ruožtu stengsis padėti visiems, kuriems reikalinga pagalba.

Svarbiausia, jog suvoktumėte – virtualus pasaulis gali padėti sprendžiant vienokias ar kitokias psichologines problemas, tačiau tik kvalifikuoti medikai suteiks Jūms visapusišką pagalbą teikiant sveikatos priežiūros paslaugas. Nepamirškite to – savigyda – ne išeitis.

Atsimink.lt

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą