dating website for professionals Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

"Seksualinė priklausomybė". Erotinė drama. Liepos 21 d., šeštadienį, 23.10 per LNK

Arunas | liepos 16, 2007

Pirmą kartą po 1997 m. Bolivijoje sukurtame filme režisierius Rodrigo Bellottas nagrinėja intymias istorijas apie Pietų ir Šiaurės Amerikos jaunuolių bei merginų bandymus pažinti savo seksualumą. Visa medžiaga pateikiama neįprastu ir retai naudojamu metodu – kino ekranas yra padalintas į dvi dalis. Jose kartais rodomi vienas su kitu nesusiję įvykiai, o kartais atskleidžiamos nepastebimos tos pačios scenos detalės.

Filmo scenarijų sudaro penkios skirtingos ir persipinančios siužetinės linijos. Neturtingoje šeimoje užaugusi Džesika iš Bolivijos nutaria nepaklusti tėvui, kuris grasina ją nužudyti, jei tik ji taps nėščia. Drovus kolumbietis Sebastjanas atvyksta aplankyti turtingo giminaičio ir susipažįsta su naujais draugais, kurie priverčia jį apsilankyti viešnamyje, kad pagaliau taptų tikru vyru. Manekenė Meilė nusprendžia imti gyventi naujai.

Pasitikintis amerikietiško futbolo žaidėjas Taileris dirba apatinio trikotažo modeliu ir džiaugiasi merginų dėmesiu, bet nuo geriausių draugų slepia savo tikrąją seksualinę orientaciją. Po išprievartavimo afroamerikietė rašytoja Adina mėgina atgauti psichologinę pusiausvyrą rašydama eiles.

Šis ambicingas, erotiškas ir jausmingas kūrinys – tai 25 metų režisieriaus debiutas, paženklintas FIPRESCI kino kritikų žiuri komisijos prizu 2003-ųjų Lokarno kino festivalyje. Įdomu, kad visus vaidmenis kuria neprofesionalūs aktoriai, niekuomet anksčiau nedirbę prieš kameras.

www.lnk.lt Informacija

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą