Robe de soirée col rond Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Senojo vyro patarimai jaunam vyrui

Arunas | gegužės 5, 2007

1. Atsimink, tu ne silpnas! Silpnybė – blogybė.

2. Nesiginčyk su moterimi – tuščias laiko leidimas

3. Jei nežinai į ką investuoti –investuok į save. Todėl, kad bet kuriuos pinigus lengva uždirbti tam, kuris sugebėjo pats save realizuoti.

4. Aš –senas jūrų vilkas. Ir štai, ką tau pasakysiu: neik į karą, kad kažkas galėtų išspręsti savo politines ir ekonomines problemas. Rezultate tokio karo, viską, ką tu užsidirbsi – susimuši kiaušius.

5. Jeigu kažkam konkrečiai naudinga, o kitiems gali būti naudinga tik abstrakčiai, patikėk manimi: kiek jūs belaimėtumėte antrųjų naudai, visa nauda atiteks jiems. Netikėk tais žmonėmis – netikėk jų tuščiais pažadais.

6. Renkiesi politinę organizaciją? Nebūk demokratas –jie ne patriotai: bando eksperimentuoti savo šalyje, nežinodami tikslių ieškojimo rezultatų. Nebūk konservatorius jie visada teisūs, visuomet inkščia, kaip nuskriaustieji, amžinai dejuoja apie praėjusius laikus. O kas ypatingai gero galėjo būti praeityje? Klausykis radijo ir tu suprasi ką aš turiu omenyje.

7. Aklai nepasikliauk visais patarimais. 90% iš jų atneš naudą pačiam patarėjui, o net au. Mąstyk. Analizuok. Kritikuok. Ir tik po to veik. Todėl, kad šis procentas iš tikrųjų didesnis – 97%. Čia ne aš toks ciniškas – toks realus gyvenimas.

8. Tu jaunas, bet yra dar jaunesnių už tave. Tu jiems patarinėji – jie tavęs nesiklauso. Būk jiems atlaidus. Jie dar tikisi, kad viskas gali būti kitaip. Paprasčiausia jiems dar neatėjo laikas žinoti tai, ką žinai tu.

9. Tu jaunas, bet priimi savo sprendimus pats. Jie visada gali sutapti su visuomenine nuomone ar normomis. Bet tu ne jaunas berniukas, kuris, padaręs kažką negero su ašaromis maldauja: “Atleiskite, gelbėkite, padėkite”! Už savo poelgius tu atsakai pats: prieš save, prieš žmones, prieš visuomenę.

10. Šviežios mintys ir jauna jėga – tai ką turi jaunimas. Ir tai, ko reikia iš tavęs valstybei ir visuomenei. Tai, ko jie tikisi iš tavęs gauti – ir užmokėti už tai kiek galima mažiau, o ir tai visai neblogai. Tiesiog prisimink tai.

11. Šiame pasaulyje ne tiek daug žmonių, kuriems tu ir tavo interesai nuoširdžiai svarbūs. Tu svarbus savo mamai. Savo tėvui, jei jis dar yra kažkur šalia tavęs… Tavo seserys ir broliai beveik visada bus tavo pusėje. Visi kiti jaudinasi dėl savęs.

12. Nebijok pasakyti žmonėms: “Atstokite”, kada tai yra reikalinga. Kartais tai būna sunku, tačiau, deja, to riekia mokintis.
Mokinkis suprasti kitus, būti komunikabiliu ir tuo pat metu saugoti kitų paslaptis. Mokinkis suprasti žmones be žodžių, skaityti jų kūno kalbą.

13. Neapgaudinėk savo partnerio ar partnerės. Bet, jei apgaudinėji – neįžeidinėk jų. Neteršk ten, kur gyveni.

14. Suprask, kad meilė – tai žaidimas. Vaikinai lengvai įsimyli. Sakykime, tu kažką įsimyli ir mąstai, kad numirsi, jei kitas žmogus neatsakys į tavo jausmus. Neatsakė? Na ir ką, tai jo netektis: ramiai ieškok naujos meilės.

15. Kada tu tapsi tikru suaugusiu vyru, savo kelyje visada sutiksi žmones, kuriems kažko reikės iš tavęs, bet tu negalėsi to duoti. Dalinai tai iššaukia jų agresyviai – pasyvų elgesį. Tai neturi iššaukti tavyje kaltės jausmo. Tiesiog nueik į šalį nuo takelio, ant kurio jūs susitikote, leisk tiems žmonėms praeiti tiesiai, o po to užsiiminėk savo reikalais.

16. Nepuldinėk gėjų, nesityčiok iš jų. Nedaryk to fiziškai ir mintimis. Neįžeidinėk žmonių dėlto, kuo jie yra. Tai ne tavo reikalas – daryti žmones tokiais, kokiais tau juos norisi matyti. Ne tu Dievas.

17. Jei tu pats gėjus, priversk pripažinti tai savo tėvus, draugus ir visuomenę. Būk pasiruošęs tam, kad į tave žmonės žiūrės įvairiai. Jei kas tau grasina ar puola ant tavęs – nesigėdyk kreiptis į policiją, todėl, kad šiuo atveju būtent tu – užpuolimo auka. Jei tu gyveni mažame miestelyje ir tavo orientacija padaro tavo gyvenimą nepakeliamu, būk pasiruošęs persikelti į didmiestį. Ten gausi išsilavinimą, kuris galbūt tau padės išsirinktame kelyje, mokinkis būti profesionalu savo darbe – juk prisiglausti naujoje vietoje ir nebūti kažkam skolingu ne itin lengva. Bet tai tavo gyvenimas, tavo likimas.

Prisimeni? 97% patarimų bereikšmiai. Išsirink iš mano patarimų tai, ką galėsi panaudoti, o kitus pamiršk.

Paruošta pagal užsienio internetinius puslapius

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą