Brautjungfernkleider pulloverkleider Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Škotijoje nauji ŽIV atvejai tarp gėjų

Arunas | spalio 12, 2006

Škotijoje pastebimas naujai užsikrėtusių ŽIV skaičiaus didėjimas tarp gėjų. Valdžia ruošiasi pradėti reklaminę kampaniją apie ŽIV. Pagal antradienį paskelbtus tyrimų duomenis homoseksualių ir biseksualių vyrų, užsikrėtusių ŽIV, skaičius Škotijos Rytų ir Vakarų Lotiano ( East and West Lothian counties) grafystėse per pastaruosius šešetą metų išaugo beveik dviem trečdaliais.

Statistikika teigia, kad 55 vyrai 121, užsikrėtusio ŽIV per 2005-2006 metus, turi lytinių santykių su kitais vyrais. Sveikatos apsaugos ekspertai teigia, kad toks staigus 62 % augimas susijęs su tuo, kad pastaruoju metu vis daugiau ir daugiau žmonių atlieka testus dėl užsikrėtimo ŽIV.

Tačiau vis dėlto sveikatos apsaugos organai planuoja pradėti visuomenės švietimo kampaniją apie užsikrėtimą ŽIV infekcija, skatinančią atlikti testus ir užsiiminėti saugiu seksu. Valstybinė Lotiano sveikatos apsaugos tarnyba reklaminei kampanijai, kurią remia ir Ediburge įsikūrusios organizacijos Gay Men’s ir LGBT Youth, paskyrė 25000 svarų sterlingų.

Trejų metų kampanija buvo planuota jau seniai, jos priemonėmis pasirinkta reklaminiai plakatai, internetiniai puslapiai ir laikraščiai. Darbuotojai taip pat ruošiasi eiti į barus bei naktinius klubus, kad galėtų tiesiogiai aptarti klausimus, susijusius su ŽIV.

Šaltinis   www.gayrussia.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą