| Registruokis registruokis

Pradžia
Apie mus
Konsultacijos
Klausk psichologės
Prostatito klubas
Diskusijos

Apklausa
Kokius straipsnius skaitote internete?


Videovaizdeliai
Nepasiduok
Tu Dar Gali Rinktis
STOP AIDS
Ji - be rankos, jis - be kojos
Vieną vakarą sedėjau prie kompiuterio, ir, kaip visada, paskendęs informacijos jūroje, kažką sisteminau. Tyliai iš kito kambario įsėlino mano katė, dantyse įsikandusi nuotrauką. Netikėtai  prisiminiau, kad kitame kambaryje, spintelėje buvau palikęs pluoštą nuotraukų, kurias vėliau žadėjau susidėlioti į albumą. »»»
Mano mama prie lango
Ateini į šį pasaulį, pramerki akis, įkvepi gyvenimą ir pradedi tapyti savyje žmogų, maišydamas spalvas, įtraukdamas kvapus, emocijas, mintis ir patirtį...

Baltas sniegas leidžiasi ant mamos megztų pirštinių, deganti saulė leidžiasi į jūrą, ligoninės palatoje į veną laša gyvenimas, drugeliai blaškosi už lango, dieną keičia naktis, žiemą vėl pakeis pavasaris ir vėl saldūs varvekliai pavirs upeliais. Judesys, tarsi šokis, tarsi vėjo prisilietimas prie veido, prie širdies. Ir gera, ir skauda, kartais nežmoniškai. Turbūt taip reikia, kad skaudėtų. Ar kad būtų gera. Turi kvėpuoti, turi matyti.. Viską kas patinka, viską kas nepatinka..Gali užsimerkti, gali nekvėpuoti, bet negali sustabdyti judesio, spalvų ir drugelių trumpo gyvenimo... »»»

Kai atskrenda gandrai
Išprievartavimas... Skamba žiauriai... Paniekinamai... Tarsi kažkas sulaužo visą tavo gyvenimą... Išniekina kūną ir sielą, palaužia dvasią ir tikėjimą... Išprievartavimas... Jis būna visoks, ne vien kūniškas... Tai istorija apie išprievartautą sielą... Netikėjau, kad gali būti ir taip... Pasirodo, gali...

Temo... Tarp švelnių debesėlių rąžėsi žvaigždės ir blausią savo šviesą skleidė jaunas mėnuo. Buvo ankstyvas pavasaris. Stebėjau tą moterį iš tolo. Jauna... Simpatiška... Tvarkinga... Ji sėdėjo ant suoliuko ir drebančiomis rankomis degė vieną cigaretę po kitos ir rūkė, rūkė.

»»»

Išprievartauta siela
Vaikystėje dažnai girdėjau tėvų barnius. Jau tada supratau, kad būtų geriau, jeigu jie išsiskirtų. Jie nebuvo blogi tėvai, jie buvo blogi sutuoktiniai. Nors niekada nejaučiau jų meilės ir šilumos, bet dabar esu įsitikinusi, kad jie mylėjo ir myli mane, tiesiog nemokėjo to parodyti.  Mokykloje dar labiau užsidariau savyje, nes buvo sunkių momentų su mokytojais. Paauglystėje supratau, kad noriu kuo anksčiau ištekėti, pagimdyti, turėti savo šeimą, mylėti »»»
Onkologija – tai ne nuosprendis
Buvo eilinė rugsėjo pirmoji... Nors ne, ji nebuvo visiškai eilinė – buvau naujokė. To rajono, tos mokyklos ir tos klasės. Tikriausiai septintos... Paauglystė... Norai, ambicijos, pasitikėjimas... O gal iliuzijos, baimės, savigrauža? Paauglystė...

Tas berniukas irgi buvo naujokas. Ne tik to rajono ar mokyklos, bet ir to miesto. Autoavarijoje žuvus tėvams, iš nedidelio kaimelio į savo šeimą jį priglaudė teta. 

»»»

Suspardytas rugsėjis
Ankstyvą pavasario rytmetį laukiau traukinio. Aplink vaikštinėjo tokie patys žmonės, kurie irgi kažko laukė – gal išvykimo, gal atvykstančių.. Viskas aplink buvo persmelkta keisto laukimo – pavasaris dar nesiskubino, bet žemė ir medžiai buvo pasiruošę priimti naują, žaliuojančią gyvybę…

Jį pamačiau iš tolo. Jis ėjo ir rinko nuorūkas. Vienišas, neaišku kada skalbtais rūbais ir, greičiausiai, alkanas.. Tik akys… Tose akyse skleidėsi kažkoks nepaaiškinamas gerumas, ilgesys ir kažkas tokio, kas traukė...

»»»

Jau gerą  valandą sėdžiu prie ginekologo kabineto durų... Laukiu... Nieko ypatingo, tiesiog kasmetinis sveikatos patikrinimas... Ant kelių pasidėjusi vartau savo ligos istoriją: bronchinė astma, mitralinio širdies vožtuvo prolapsas, mazgeliai skydliaukėje, chroniškas magnio trūkumas, padidėjęs kraujo spaudimas, nesibaigianti odos alergija…. Ir vaistai, vaistai, vaistai. Dar inhaliatoriai, tupintys kiekvienoje rankinėje... Jo, nelinksma.. Nors man tik vos trisdešimt... »»»
Rankinukas, lūpdažis ir gimdos kaklelis
Darius. Trisdešimt dvejų metų. Nenusisekęs gyvenimas, mirę tėvai. Du broliai, galvojantys, kad Darius sėkmingai dirba. Draugai. Vienas jų prieš septynis mėnesius pasiūlė Dariui pabandyti „pakaifuoti“. Smalsumas padarė savo.

„Būčiau graužęsis, kad nepabandžiau, gi negalvojau, kad viso šio reikalo baigtis bus tokia. „Užsimetėm“ ratų.“

Po to - intraveninė dozė. Dozė, be kurios dabar Darius gyventi nebegali. Doze prasideda ir baigiasi jo rytas. Jo tikslas – gauti dozę. Bet kokiomis priemonėmis gauti tuos pusantro kubo aguonų nuoviro, narkomanų „širka“ vadinamo. »»»

Narkomano išpažintis

Atsiųsk straipsnį
Atsiųsk pasiūlymą
Informuok apie klaidą

Paremk svetainę
Siųsk SMS su nurodytu tekstu:
Lietuvoje
TXT ATSIMINK numeriu 1337 (1 LTL)
Didžiojoje Britanijoje
FOR ATSIMINK numeriu 60999 (1 GBP)
Airijoje
PTW ATSIMINK numeriu 57802 (2 EUR)
Norvegijoje
TXT ATSIMINK numeriu 2201 (15 NOK)

Partneriai
As psichologija
Lesė
Serveriai.lt