Robe fleurs ecologique Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Teniso žvaigždė Roger Federer nusifilmavo klipe, skirtame ŽIV/AIDS kampanijai

Arunas | rugsėjo 24, 2009

NIUJORKAS, JAV- Jo šlovės siekis JAV atvirajame teniso turnyre prasidėjo rugpjūčio 30 d., bet Rogeris Federeris jau ypač pasitarnavo kovoje su AIDS: Jungtinių Tautų Vaikų Fondui (UNICEF) buvo sukurtas naujas viešųjų paslaugų pranešimas (VPP).

VPP yra UNICEF pasaulinės kovos su ŽIV- viruso, sukeliančio AIDS, – plitimu, dalis. 30 sekundžių trukmės klipe Federeris kalba apie ŽIV/AIDS pasekmes vaikams visame pasaulyje.

„Kiekvieną kiekvienos dienos minutę vaikas, nesulaukęs 15 metų, miršta nuo ligos, susijusios su AIDS,“ – teigia jis video žinutėje. „ – ŽIV/AIDS kelia kaip niekada didelį pavojų vaikams.“

Pasiaukojimas vaikams

Rogeris Federeris, vienas geriausių pasaulio tenisininkų, 2006 m. balandžio mėnesį tapo UNICEF Geros valios ambasadoriumi.

„Man pasisekė gyvenime, nes jau nuo 6 metų galėjau įgyvendinti savo aistrą tenisui. Man be galo svarbu padėti kuo daugiau vaikų visame pasaulyje, vaikams, kurie neturi net pagrindinių, būtiniausių dalykų,“ – teigė jis jo paskyrimo ambasadoriumi metu.

Rogerio Federerio geri troškimai padėti vaikams buvo matomi ir prieš jam tampant Geros valios ambasadoriumi. 2003 m. jis įkūrė Rogerio Federerio fondą, skirtą padėti vaikams, pirmiausia gyvenantiems Pietų Afrikoje. 2005 m. jis padėjo surengti parodomąjį turnyrą, kurio metu renkamos lėšos buvo skirtos vaikams nukentėjusiems po cunamio Indijos vandenyne.

Pagal UNICEF

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą