russian scam Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Toronte įvyks XVI ŽIV/AIDS tarptautinė konferencija

Arunas | rugpjūčio 7, 2006

Nuo rugpjūčio 13 iki 18 dienos Toronte  įvyks tarptautinė konferencija, kurioje bus sprendžiamos problemos susijusios su ŽIV / AIDS. 

Kanadoje susirinks apie 24 000 dalyvių kurie užsiima kova su šita globalia problema. Į šešių dienų konferenciją, kurios išlaidos sudaro apie 20 milijonų dolerių, suvažiuos tyrėjai, savanoriai, teisių gynėjai, žinomi aktoriai ir muzikantai.

Kanadoje susirinks apie 24000 dalyvių.

Tūkstančiai mokslininkų pateiks savo tyrimų rezultatus, susijusius su vakcinos kūrimu, apsisaugojimu nuo viruso ir gydymo metodais. Aktyvistai ir teisių gynėjai pasidalins darbo patirtimi savo regionuose.

Konferencija suteikia galimybę užmegzti kontaktus ir bendradarbiavimo galimybes tarp žmonių kurie kovoja įvairiuose pasaulio šalyse su šia epidemija. Kanados mokslininkai supažindins su savo projektais ir planais kuriuos jie planuoja įgyvendinti ateityje.
Organizatoriai taip pat tikisi surasti papildomų lėšų ŽIV / AIDS tyrimams.

Nemažas dėmesys konferencijoje bus skiriamas temai apie viruso plitimą ir kovą su juo Afrikoje, Pietų Amerikoje, Karibų bloko  šalyse, Indonezijoje ir Rusijoje..gayrussia.ru

 

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą