busco pareja de padel Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Vyrai mokantys už seksą turi pastovius lytinius santykius

Arunas | spalio 12, 2006

Anglijos laikraščiai išsiaiškino, kad bevei pusę vyrų, mokančių už seksą prostitutėms, jau turi nuolatinį lytinį/-ę partnerį/-ę. Jų ataskaita publikuota žurnale Sexually Transmitted Infections.

Tyrimas atliktas apklausiant vienos reprodukcinės sveikatos klinikos lankytojus. Nuo 2002 m. spalio iki 2004 m. vasario buvo apklausta daugiau nei 2500 vyrų, kurių amžiaus vidurkis 34 metai.

Kas dešimtas prisipažino, kad yra tekę mokėti už seksą, kaip visada su moterimi. Daugiau nei pusė vyrų kreipėsi į sekso srities darbuotojos būdami užsienyje, keturi iš dešimties – gimtojoje Didžiojoje Britanijoje, ir mažiau nei 2 % – ir ten, ir ten.
 
Dviem trečdaliams tokių vyrų už seksą teko mokėti per pastaruosiu metų, ir beveik kas ketvirtam jų ne vieną kartą.
Bendrai paėmus šis laikinas diapazonas svyruoja nuo dviejų dienų iki 30 metų.

Kaip atsakė 43 % apklaustųjų, jie naudojosi sekso darbuotojų paslaugomis jau turėdami pastovią lytinę/-į partnerę/-į. Ir vis dėlto net 56 % jų užsiiminėjo nesaugiu vaginaliniu seksu. Tai dažniau atsitinka užsienyje, gimtinėje vyrai dvigubai dažniau užsiiminėja nesaugiu oraliniu seksu.

Nors nė vienam apklaustajam nebuvo nustatytas ŽIV, tačiau net kas penktas nešiojo užkratą, perduodamą lytiniu būdų, iš jų galima paminėti gonorėją, chlamidiozę ir sifilį. Be to, medikai mano, kad skaičiai gali būti netikslūs, nes dalis vyrų galėjo nuslėpti tai, kad yra tekę mokėti už seksą.

Šaltinis   www.aids.ru

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą