tarifs sites de rencontre Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

Vyrų prostitucija: mitai ir tikrovė

Arunas | rugsėjo 8, 2006

Didžiausią nuostabą bendraujant su žmonėmis, užsiimančiais prostitucija, sukelia tai, kad jis lygiai tokie patys žmonės kaip ir mes.
Jie neturi jokių išskirtinių bruožų – nei ragų, nei kanopų. Jie lygiai taip pat myli, žiūri filmus, svajoja apie karjerą.

Daugelis iš jų mokosi prestižinėse finansų, ekonomikos ar kitose komercijos mokyklose. Dauguma dar šen bei ten dirba. Dauguma turi aukštąjį išsilavinimą. Tarp jų yra gražuolių ir plikų pelyčių, nuobodžių ir linksmų, kvailų ir protingų. Jie skirtingi. Jie tokie pat žmonės, gyvenantys tarp mūsų.

Be linksmų smagaus laisvalaikio vaizdelių „berniukų pagal iškvietimą“ laukia daugybė nemalonių momentų. Stori ir bjaurūs vyrai su kuriais tenka ne tik gerti brangų šampaną. Bet nemalonūs seni nusmurgėliai, neretai seniai nesiprausę, su kuriais tenka užsiimti seksu, tai ne pats baisiausias dalykas.

Pirmoje vietoje tarp tykančių pavojų yra taip vadinamos talkos. Talka- tai kai atvykęs berniukas pagal iškvietimą pas vieną klientą randa jo laukiančių, pvz., 12 žmonių. Toliau ši minia su nespėjusiu pabėgti daro viską, kas jiems šauna į galvą.

Natūralu, kad jokių pinigų tikėtis neverta, o pagrindinis uždavinys – išeiti iš ten gyvam. Sumuštas ir daug kartų išprievartautas vaikinas iššliaužia iš mūšio lauko, o tolesnė situacija rutuliojasi dviem keliais. Jei vaikinas dirba pats sau, tai jis paverks ir išsilaižys žaizdas, po mėnesio nueis pasitikrinti dėl AIDS ir gydys tai, ką gavo per talką. Jeigu jis dirba agentūroje, tai su skriaudikais bus aiškinamasi rimtai.

Negalima pamiršti ir apie profesinę žalą – daugybė lytiškai plintančių ligų (taip pat ir AIDS), apie alkoholizmą ir narkomaniją (su klientu reikia išgerti), tiesiog apie pažeminimą…

Vyrus prostitutus galima suskirstyti į dvi grupes: gatvės ir pagal iškvietimą.

Gatviniai

Gatviniai – patys pigiausi prostitutai,  nukabinami įvairiose vietose. Tos vietos gerai žinomos atitinkamai visuomenės daliai. Taigi landynėse nukabinami tiesiog smukę, nusigėrę žmonės, narkomanai, bombai. Ten nuolat sukasi įvairaus plauko kriminaliniai elementai, kurie tyko savo naivių aukų. Jei žmogus, nukabinęs narkomaną ar bomžą rizikuoja tik užsikrėsti kokia nors „menka“ liga kaip sifilis, gonorėja ar AIDS, tai žmogus pakliuvęs ant nusikaltėlio meškerės kartais rizikuoja netekti gyvybės.

„Remontas“ – tai terminas paplitęs dar iš tų laikų, kai homoseksualizmas buvo kriminalinis nusikaltimas. Nusikaltėliai susipažindavo su gėjumi ir kai vienas būdavo pakviečiamas į svečius, jų ateidavo kelis kart daugiau. Sumušę šeimininką ar šeimininkus jie plėšdavo butą. Nestandartinės seksualinės orientacijos žmogus, kurį apvogdavo banditai, bijodavo pranešti milicijai, kad pats neužsitrauktų bausmės.

Dabar irgi tas vyksta, tik schema paprastesnė. Žmogus gatvėje nukabinęs berniuką parsiveža jį namo. Pastarasis įsigudrina nukreipti šeimininko dėmesį ir įberia stipriai veikiančių narkotikų ar klofelino, ar net kažko po ko šeimininkas jau nebepabus. Po to atvyksta nusikaltėlių brigada – „remontininkai“ , kurie išveža visa vertingą iš buto. Be to nukentėjusysis ne visada praneš apie nusikaltimą, net jei jis pabus – kaip prisipažins, kad nukabino berniuką, jei yra šeima, vaikai.

Be minėtų gatvės prostitucijos šedevrų negalima pamiršti ir toko reiškinio kaip kareiviai ir kursantai. Šis reiškinys daugiau nei paslaptingas. Skirtingai nuo berniukų, dirbančių su agentūromis, kariai neturi galimybės pasirinkti klientų. Moterys jų klientais negali būti – nėra tokios vietos, kur moterys juos nukabintų.

Karius „kabina“ atitinkamose vietose, kurios žinomos suinteresuotų asmenų ratui, o jų paslaugomis naudojasi išimtinai vyrai. Mes neįvardysime tų karinių dalinių, kurie nuolat tiekia karius „į kiemą“. Tačiau šių dalinių šlovė jau daugelį metų sklando tarp jaunų treniruotų kūnų mėgėjų, kurie su malonumu naudojasi pigiomis seksualinėmis kareivių paslaugomis. Anot gandų, kario paslauga gali kainuoti nuo 3-5 iki 20 dolerių.

Berniukai pagal  iškvietimą

Aukštesnė kūno darbuotojų kategorija – tai berniukai pagal iškvietimą, dirbantys sau ar agentūroje. Kainos čia žymiai didesnės nei gatvinių ar karių, bet ir garantija, kad klientas nepateks į nemalonią istoriją kur kas didesnė. Didelė dalis berniukų pagal iškvietimą stengiasi dirbti sau ir dar keliose firmose.

Daugiausia dirba heteroseksualūs ar biseksualūs vyrai, kuriems pinigai „nekvepia“. Ypač vertinami kaip prostitutai – „natūralai“. Jie „nesitūsina“ žydrojoje terpėje, tad ir informacija apie klientus nėra aptarinėjama miesto žydrosios bendruomenės.

Dėl pastaruoju metu kritusių užsakymų, naudotis vienu pažinčių kanalu neapsimoka. Dirbant su agentūra 30-60 proc. uždarbio tenka atiduoti darbdaviui. Didžiausių agentūrų darbuotoj apklausa parodė, kad dauguma berniukų yra universalūs.

Jei ankščiau, esant dideliam turtingų klientų pasirinkimui, daugelis specializuodavosi siaurose sferose: kai kas užsiimdavo sado-mazo prostitucija, be to tik atlikdamas konkrečią rolę (vergas, tarnas, šeimininkas), kai kas aptarnaudavo moteris ar būdavo transvestitu, kai kas specializuodavosi tik tam tikrose sekso rūšyse – tai dabar daugeliui išlikusių ir atlaikančių konkurenciją tenka priimti visus užsakymus ir vykdyti visus klientų norus.

Štai kodėl dauguma vyrų – prostitutų yra biseksualūs. Konkurencija ir klientų mažėjimas sumažino ir įkainius nuo 300-400 dolerių iki 200 o vėliau ir iki 150-100 dolerių per valandą.  Po krizės vidutinė kaina nusistovėjo ties 50 dolerių už dvi valandas. Atsižvelgiant, kad vidutinis ne itin talentingas sekso darbuotojas turi du užsakymus per savaitę, tai gauname, kad kažkada fantastiški prostitutų pelnai virto 300-400 dolerių per mėnesį, o kartais ir gerokai mažiau. Daugelis prostitutų mąsto, kaip pakeisti savo darbą į pelningesnį ir saugesnį.

Ryškiai iš šios masės išsiskiria elitiniai prostitutai, dirbantys su pastoviais klientais. Greta berniuko pagal iškvietimą darbo jie studijuoja seksologiją ir psichologiją, kad savo klientui suteiktų aukštą servisą. Jų klientai pasiturintys verslininkai, šou verslo žvaigždės, politikos, kino įžymybės. Daugelis vedę ir turi vaikų, todėl gali leistis į pašalinius ryšius tik su patikimu žmogumi, kuris niekuomet neleis nutekėti informacijai.

Gėjų tarp prostitutų mažai. Jie priskiriami gatvės kategorijai ir dirba greičiau malonumui, o ne siekdami naudos.

Anot bluesystem.ru apklausos prostitucija užsiima 3 proc. respondentų, o dar 4 proc. prekiavo kūnu ankščiau. Virš 60 proc. neatmeta galimybės išbandyti savo jėgas prostitucijoje ateityje.

Vyrų – prostitutų karjera baigiasi pagal du scenarijus: pirmas – tiesiog atsitraukimas nuo veiklos, kai žmogus randa kitą darbą ir pamiršta buvusį gyvenimą be didesnių pasekmių; antras susijęs su profesinių ligų atsiradimu, geriausiu atveju, ar mirtimi po eilinio kliento. Elitiniai prostitutai gali rasti mokinį, kuriam perduoda savo patirtį ir klientus už tai gaunant atitinkamą procentą.

www.bluesystem.ru
 

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą